8 marca - Dzień Kobiet! 5 uroczych prezentów, którymi bez słów zdobędziesz serce Narzeczonej

Za 4 dni wszystkie kobiety w Polsce i w wielu innych częściach świata przeżyją swój wyjątkowy dzień. Dzień Kobiet, bo o nim mowa, to święto o wielkim potencjale. Dlaczego? Bo tego dnia można, jak mało kiedy, zażegnać wiele cichych wojen i kłopotów, które toczą się w kobiecym świecie...

Ktoś kiedyś powiedział: "Nie ma nic trudniejszego dla kobiety niż powiedzieć "do widzenia" w mniej niż 25 słowach". Właśnie ta kobieca cecha, może być naszą zmorą i błogosławieństwem. Potrafimy leczyć serca i podnosić na duchu właściwie dobierając słowa, wydobywając z innych to, co chcieliby o sobie usłyszeć, a w innych sytuacjach narażamy się na nieporozumienia, prowadząc do niedomówień i błędnych interpretacji. Ta czułość kobiet na słowa nierzadko przyprawia mężczyzn o bezsenność.

Jak zdobyć serce kobiety "nie słodząc" jej?

Oto 5 pomysłów na prezent dla kobiety
Dla amatorki Wellness i SPA

1. Podarunek miód-malina
Zabieg, który kobiece cechy ma w składnikach. Słodycz, czerwień i pociągający zapach. Maliny jako baza aromatycznego masażu, a do tego rozgrzewający napój malinowy dający namiastkę odległego lata. Najprostszy sposób na malinowe policzki!

maliny na dzień kobiet

Dla maniaczki domowego design’u

2. Folkowe podkładki
Kwiaty, ale podarowane w innej, zdecydowanie bardziej trwałej formie. Podkładki na stół z motywem folklorystycznym ożywiające każdy posiłek. W modne łowickie wzory (wiele do wyboru).

designerskie folkowe podkładki jako prezent na dzień kobiet


3. Seksowny fartuszek

W takim fartuszku naprawdę można pokochać gospodarzenie w kuchni. Jest pięknie skrojony, ładnie uszyty i najbardziej kobiecy ever ;)

seksowny czerwony fartuszek jako prezent na dzień kobiet

Dla gadżetomanki

4. Personalizowana, kobieca obudowa na smartfona
Możesz wybrać z wielu wzorów: dodając jej imię, lub nadrukowując zdjęcia. Efekt, który ona uwielbia: nikt nie ma takiego samego telefonu.

obudowa na komórkę jako prezent

Dla elegantki

5. Błyskotka
Jaka? W zależności od stylu – pierścionek, naszyjnik, inna modna biżuteria hand made – trzymaj się zasady: ma być wiosennie i kolorowo.

biżuteria na prezent na dzień kobiet


Autor tekstu: Joanna Giz, Jakiprezent.pl
Wszystkie prezenty znajdziesz w Wyszukiwarce Prezentów Jakiprezent.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj