7 najgorętszych trendów na bukiet ślubny 2015

Jeśli zaczynacie planować swój ślub w 2015 roku, bukiet ślubny będzie jednym z największych wyzwań i najtrudniejszych wyborów.
Sprawdźcie 7 najgorętszych trendów na bukiet ślubny na rok 2015.

1. Bukiet ślubny trend 2015 - Dziki ogród

To trend, który widać było już w tegorocznych wyborach. To bukiet ślubny z "ogrodowych" kwiatów lub kwiatów w tym charakterze. A zatem, z groszkiem cukrowym, z różami ogrodowych i wdzięcznymi tulipanami czy z pachnącym bzem. To bukiet ślubny z formie nieuporządkowanej i dzikiej. Jesienią czy zimą można nawet użyć żołędzi, liści dębu, a latem mchu i starca. Hulaj dusza!

bukiet ślubny 2015 Bukiet ślubny 2015: Julia Szymczuk-Rozbicka, Tajemniczy Ogród, Warszawa
Fot: Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny
bukiet ślubny 2015Bukiet ślubny z bzu: Aneta Kowalczyk, Bello Matrimonio

2. Bukiet ślubny trend 2015 - Romantyczny luksus

Bukiet ślubny w postaci najpiękniejszych i niespotykanych odmian kwiatowych. Mocno ściśnięty w formie, bez dodatków liści i łodyg kwiatowych. To bukiet ślubny z romantycznych kwiatów hortensji, hiacyntów i orchidei w kremowych pastelowych kolorach.

bukiet ślubny 2015 Romantyczny bukiet ślubny: Hubert Lamański, Flower Land Romantyczny bukiet ślubny 2015Bukiet ślubny 2015: Anna Fudali,
Ładne Kwiatki, Kraków


3. Bukiet ślubny trend 2015 - Klasyka i monolit

To powrót w bukietach ślubnych klasycznej bieli i kości słoniowej. To ponadczasowy bukiet ślubny w monolicie kształtu i koloru. Elegancki, czysty, najlepiej z róż, goździków, hortensji lub lilii. Piękno samo w sobie.

biały bukiet ślubny 2015Bukiet ślubny: Violetta Krzaczek, Retroflexus

4. Bukiet ślubny trend 2015 -  Wełny Czar

To naturalny bukiet ślubny, lekki w formie z włączeniem produktów z wełny. Opcja dodatków wełny jest najnowszy trendem w Europie - najświeższym. Bukiet owinięty wełną wygląda szczególnie dobrze w zimie, zatem polecamy tę opcję na ślub w zimie 2015.

bukiet ślubny z wełnąbukiet ślubny z wełnąBukiet ślubny z wełną: Anna Fudali, Ładne Kwiatki, Kraków

5. Bukiet ślubny trend 2015 - Pastelove

Pastele zawsze zaczynają się pojawiać dokładnie wraz z cieplejszymi temperaturami. Jakby wiosna i lato pokochały już na zawsze pastelovy świat. Miękkie, kremowe kolory pasteli zostaną z nami na wiosnę i lato 2015 - to pewne. To bukiety ślubne z piwonii w odcieniach lodów jak brzoskwinia, cytryna i róża.

Pastelowy bukiet ślubny 2015: Aneta Kowalczyk, Bello Matrimonio
Zdjęcie - Iwaszko Fotografia

6. Bukiet ślubny trend 2015 - Sukulenty

Idealne na lato i wysokie temperatury! Bukiety ślubne z sukulentami to bukiety z dodatkiem lub na bazie gruboszy, rojników, aloesu lub eszewerii. Wyglądają świetnie i są "wiecznie zielone" i bardzo trwałe. Przyjmują kolory od miętowych i szarawych, tak bardzo modnych w tym sezonie pasteli, przez mocną lub groszkową zieleń po brązy, czerwienie i bordo.

Bukiety ślubne z sukulentów: Anna Fudali, Ładne Kwiatki, Kraków

7. Alternatywa bukietu - wianek ślubny

Nie tylko na ślubach boho czy hippie! Wianki ślubne jako korony na głowę, na nowo rozkochały w sobie Panny Młode. Mogą być w soczystych barwach lata, asymetryczne lub delikatne, lekkie, plecione w luźnej formie.

Wianek ślubny: Dorota Rusiniak, Niezłe Kwiatki
Fot: Karetta
wianek ślubnyWianek ślubny: Julia Szymczuk-Rozbicka, Tajemniczy Ogród, Warszawa
Fot: Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny
wianek na ślubWianek ślubny: Hubert Lamański, Flower Land
Fot: Aga Cudak
wianek ślubnyWianek ślubny: Anna Fudali, Ładne Kwiatki, Kraków

Tekst: Redakcja portalu abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Skomentuj