Koralowy zawrót głowy - koral na ślub w 2015

Bierzesz ślub w 2015 roku? Przeczytaj uważnie. Koralowy ślub, koralowe wesele, koralowy bukiet ślubny.. wydaje się, że zakręcą nadchodzącym sezonem ślubnym w 2015 roku.

Koralowy to różowy wpadający w czerwień i pomarańcz, podobny nieco do łososiowego.To od dawna jeden z ciekawszych kolorów na ślub i wesele. Mocno energetyczny, ciekawy i w tym najmocniejszym wydaniu jak i w rozmytej pasteli.
W Polsce często mieszany z innym barwami , za oceanem świętuje swoje kolejne urodziny.

Instytut Pantone


Koralowa suknia ślubna - tak czy nie ?
To wszystko zależy od charakteru wesela. W mocno zachowawczym kraju w jakim żyjemy, ciężko jest zmienić tradycje bieli czy ecru sukni ślubnej na inny kolor. Jesteśmy dość ortodoksyjnymi Pannami Młodymi i rzadko zrywamy z klasyką na rzecz innego koloru sukni ślubnej. Niestety.

Ale - koralowa suknia jest idealna dla Druhen! Jest też świetnym rozwiązaniem na ślub cywilny. Koral należy do kolorów, które dodają urody, ożywiają, a wręcz energetyzują. Sprawdzi się w każdym typie urody, zarówno u brunetki jak i blondynki.

Koralowa Suknia Ślubna - Milita Nikonorov
Koralowa Suknia dla Druhen
Fot: SebastianS


Koralowe buty do ślubu - tak
Nie dość, że koral sprawdza się swietnie w dodatkach ślubnych, to i na stopach wygląda doskonale! A poza tym koralowe buty możemy nosić latami, nie są to buty jednego razu jak w przypadku białych butów ślubnych.

Koralowa biżuteria ślubna.
Odważna, ale zdecydowanie twarzowa! Można pomyśleć o koralowych kolczykach w formie eleganckiej lub w przypadku ślubów boho czy etno postawić na niebanalny luz.

Koralowa bransoletka - Pracownia Anima, Kraków Koralowy naszyjnik - Pracownia Anima, Kraków


Koralowy bukiet ślubny
.

Niesie ze sobą najwięcej możliwości. Koralowy to w kwiatach bogactwo form i barw. Koralowe wiązanki ślubne mogą być monolityczne, choć zdecydowanie lepiej wyglądają formy mieszane. Koral bardzo dobrze komponuje się w bukietach ślubnych z wanilią, ecru i miętą.
Koralowy bukiet ślubny zyska również na urodzie przy dodatkach szarości, zwłaszcza bardzo modnego od kilku sezonów blado szarego ''starca".
Awangardowo łączy się z turkusem i mocną brzoskwinią! - świetne zestawienie, ale nie dla każdej Panny Młodej.

Koralowy bukiet ślubny - Tomasz Matla,  Kwiatowy Warsztat
Koralowy bukiet na ślub - Aneta Kowalczyk, Bello Matrimonio
 
 Koralowy bukiet ślubny - Anna Fudali, Ładne Kwiatki (Kraków)
 
 Koralowy bukiet z piwonii - Katarzyna Pawluk, Kwiatowe Atelier
 
Koralowy bukiet ślubny - Anna Fudali, Ładne (Kwiatki)
 
Koralowy wianek ślubny - Anna Fudali, Ładne Kwiatki (Kraków)
 
Koralowy bukiet ślubny - Katarzyna Pawluk, Kwiatowe Atelier


Koralowe zaproszenia ślubne.
Bardzo intrygujące te rozmyte w kolorze i te o najbardziej wyrazistej nucie. Koralowy sprawdzi się w winietkach, wstążkach i innych mniejszych detalach ślubnych - znowu zarówno jako barwa podstawowa, jak i delikatnie tylko zarysowany.

Koralowe usta w makijażu ślubnym.
Oj tak ! Pięknie i kobieco. Sensualnie i romantycznie.

Jak zawsze w przypadku proroctw trendów ślubnych na dany rok bazujemy na modzie światowych wybiegów. To lato jest latem mocnych energetycznych kolorów, ale też rozmytych form pasteli. Pastele rozkochały w sobie świat ślubów - czy uda się to samo w nadchodzącym sezonie koralowi - zobaczymy ...
Ale zawczasu powtórzmy sobie łamacza językowego "Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego"   bo w przyszłym roku będzie jak znalazł!

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj