Złote bukiety ślubne - inspiracje ślubne

Propozycje złotych bukietów ślubnych - zapraszamy

Hubert Lamański, Flower Land, Kraków
Berło jak dla królowej oczywiście w złotej oprawie.Główna cześć naszego bukietu dla królowej stanowi kula wyklejana  lunarią, która niczym złote talary błyszczy nawet w najmniejszych promieniach słońca. Kolejny nieodłączny atrybut królowej, który dumnie podkreśla kształt naszego bukietu, to perły które doskonale korespondują swoją formą z kwiatostanami craspedii globosy oraz miniaturowymi narcyzami i płatkami storczyka Vandy. Długi ogon dodaje bukietowi odpowiedniego uroku i podkreśla jego ważność. 

 

Bogna Trętko, Paper Flower Art
Najbardziej ukochany mój kwiat - hortensja w papierowym wydaniu, wydaniu luksusowym lekko vouge'owskim. Złota, metalizowana bibuła, czarna atłasowa wstążka na łodydze z dodatkiem lekko połyskujących czarnych korali to propozycja wstrzeliwująca się w trendy.
Modny coraz chętniej wykorzystywany papier i złoto w tym sezonie mocno polecane zwłaszcza w tej stonowanej, klasycznej odmianie.
 


Iza i Beata Urbańskie, Pracownia Azea
Co zrobić by bukiet przetrwał do sesji plenerowej? Proponujemy oryginalny bukiet w kolorystce złoto-kremowej, którego nie naruszy upływający czas. Został on wykonany z zamków ekspresowych, guziczków i innych dodatków, subtelnie migoczących i odbijających światło. Kolejnym atutem jest także odporność na warunki atmosferyczne - Panny Młode biorące ślub zimą, z takim bukietem mogą czuć się spokojne o kondycję kwiatów w nim zawartych.

 


Julia Szymczuk - Rozbicka, Pracownia Tajemniczy Ogród, Warszawa
W złotej otoczce
To kryza pełni pierwszoplanową rolę w tym bukiecie. Złoty odcień pojawia się również w specjalnie dobranej róży, a "anielski włos", gipsówka, egzotyczne brunia i inne dodatki tworzą harmonijną całość ze złotym otokiem, nadają lekkości i delikatności.

 

Agnieszka Bogusz, Pracownia Astra, Kraków

 


Anna Dąbek, E-koncept/Bukietyzmuszli.pl

Letnie rozświetlenie
Przepiękny bukiet, ozdobiony złotymi kokardkami i delikatnymi kryształkami Swarovski Elements. Idealny dla biorących ślub latem. Połączenie delikatnych muszelek ze złotą wstążką gwarantuje niepowtarzalny efekt, a mieniące się w słońcu kryształki podkreślą piękno każdej Panny Młodej.

 


Pomysł produkcja i realizacja sesji: Zespół abcslubu.pl
Fotografie: WeselniPaparazzi / www.weselnipaparazzi.pl
Bukiety ślubne: Pracownia Astra, Kraków / www.kwiatyastra.com.pl; Hubert Lamański, Flower Land / www.flowerland.pl; Anna Dąbek, E-koncept / www.bukietyzmuszli.pl; Tajemniczy ogród, Warszawa / www.tajemniczyogrod.waw.pl; Bogna Trętko, Paper Flower Art / www.paperflowerart.pl; Pracownia Azea
Biżuteria: Pracownia Anima, Kraków / www.anima.krakow.pl; Apart / www.apart.pl

Miejsce: Hotel Holiday Inn, Kraków / www.hik.krakow.pl
Makijaż i fryzury: Salon Colette, Kraków/ www.saloncolette.pl
Modelka: Joanna Karolkiewicz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj