Podziękowanie dla gości - kartka z wakacji

Zwyczaj wysyłania kartek z podziękowaniem jest mi znany z Anglii, skąd pochodzi mój mąż. Chętnie przejęłam tą tradycję, ponieważ jest po prostu życzliwa. Wydaje mi się, że w przypadku takiej okazji jak wesele, przygotowanie krótkiej wiadomości do rodziny i znajomych zawsze będzie mile widziane. W końcu nie zawsze podczas zabawy mamy okazję podziękować osobiście wszystkim gościom za ich upominki.

Coraz częściej zdarza się także, że para młoda przeznacza fundusze zebrane na weselu na podróż poślubną. W takiej sytuacji proponuję wysłanie kartki ze wspólnych wakacji, bądź przygotowanie jej na podstawie zdjęcia z tej podróży.

Fot. Kreatywny Ślub

 WYKONANIE

Zdjęcia przywiezione z wyjazdu można w niezwykle łatwy sposób ozdobić napisami wykorzystując do tego celu programy do edytowania zdjęć. Na wybraną fotografię wystarczy nanieść podstawowe informacje: podziękowanie, nasze imiona, datę ślubu lub miejsce podróży.

Fot. Kreatywny Ślub


W tym projekcie wykorzystałam 
stempel pocztówki, na który natknęłam się niedawno w sklepie papierniczym. Jestem ogromną zwolenniczką takich pieczątek, gdyż uważam je za długotrwałą inwestycję. Ciekawy wzór z pewnością niejednokrotnie wykorzystacie w przyszłych projektach i pracach.

Fot. Kreatywny Ślub


Czarny tusz równomiernie nanosimy na wszystkie detale stempla i bardzo dokładnie przykładamy i dociskamy go do powierzchni kartki tak, aby nie ominąć żadnego z detali. Czarny tusz równomiernie nanosimy na wszystkie detale stempla i bardzo dokładnie przykładamy i dociskamy go do powierzchni kartki tak, aby nie ominąć żadnego z detali.

Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

I gotowe! Jest to niezwykle łatwy do wykonania projekt, który nie zajmie wam wiele czasu, co stanowi główną zaletę tej inspiracji. W przypadku dużego wesela i konieczności przygotowania i wypisania wielu kartek, prostota tej inspiracji z pewnością zostanie przez was doceniona.

Czy myślicie, że pocztówki z waszych podróży poślubnych okazałaby się ciekawe? Czy wiecie już gdzie spędzicie wasz miesiąc miodowy?

Fot. Kreatywny Ślub


Autor: Anna Piggott (www.kreatywnyslub.com)

Źródło: www.zankyou.com/pl , www.zankyou.pl

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj