Najgorętsze śluby 2013 roku. Przegląd sukien ślubnych i bukietów ślubnych celebrytów.

Rok 2013 za nami. Czas jak zwykle na podsumowanie tego roku w różnych kategoriach. My jako wiodący portal ślubny podsumujemy go w kategorii śluby w roku 2013.
Rok 2013 z pewnością był rokiem prostych sukien ślubnych i prawie powtarzalnych białych bukietów ślubnych.
Zobaczcie sami

 

marzec 2013

Nie nam oceniać styl i szyk jednak te stylizacje do najlepszych nie należą.
Iwona Węgrowska wzięła ślub po raz trzeci. Kolejny raz w białej ''księżniczkowej' kreacji z fascynatorem z woalką w dalekim i luksusowym Las Vegas. Jej wybranek to Krzysztof Madeyski. Miał na sobie biały garnitur ślubny, bordową koszule i biały krawat.

źródło nocoTy.pl

kwiecień 2013

W Święta Wielkanocne , 1 kwietnia, bez błysku fleszy i splendoru związek małżeński zawarła Anna Czartoryska z Michałem Niemczyckim.
Piękna stylizacja- prosta suknia ślubna z koronki  z prostym linią płaszczem , gładkie włosy i delikatny makijaż i o dziwo welon!. Pan Młody klasycznie ale z nutą szaleństwa- turkusowy krawat!

źródło afterparty.pl

W kwietniu odbył się ślub naszej florecistki Sylwii Gruchały ze szpadzistą Markiem

Bączkiem. Sukienka bardzo szykowna, włosy lekko upięte, welon i prosty bukiet ślubny.
Pan Młody w mundurze.

źródło wprzerwie.pl

Maj to ślub aktorki Keiry Knightley z muzykiem Jamesem Rigtonem.
Niebanalna suknia z tiulową spódnicą -  ślubny i prosty dziewczęcy look. Pan Młody  prosty granatowy garnitur z niebieskim krawatem.

źródło usmagazine.com

W maju , w klimacie folk ślub wzięła Ania Guzik z Wojciechem Tylką.
Suknia ślubna od polskiej projektantki z paskiem z ornamentami folkowymi , bolerko i welon. Pan Młody - w góralskim stroju.

fot. Maciej Tylka /East News źródło pomponik.pl

W maju też najprzystojniejszy dyrygent Adam Sztaba ożenił się z długoletnią partnerką - Dorotą Szelągowską. Panna Młoda wyglądała pięknie - prosta sukienka, fascynator i czerwone usta - klasa sama w sobie. Bukiet ślubny- biały monolityczny.
Pan Młody - niebieski garnitur- zupełnie niestandardowy ,ale bardzo interesujący.

źródło flesik.pl / East News

Czerwiec 2013

Czerwiec tego roku należał zdecydowanie do najbardziej medialnej pary- Anny Stachurskiej i Roberta Lewandowskiego. Panna Młoda w tiulowej sukience projektu Macieja Zienia wyglądała przepięknie. Proste uczesanie , klasyczny makijaż i kolejny biały bukiet w tym roku. Pure white.
Pan Młody - klasyczny ciemny garnitur ślubny i muszka.

źródło pomponik.pl , foto East News

W tym samym dniu TAK powiedzieli sobie bokser Marcin Najman z Julita Januszko. Śliczna Panna Młoda wyglądała świeżo i dziewczęco. Lekka suknia ślubna z koronkowym wykończeniem góry  , długie kolczyki i klasyczna fryzura ślubna z przedziałkiem na boku i... biały bukiet ślubny. Pan Młody- garnitur w pasy , ciemny i jasny krawat- elegancko.

źródło babol.pl

W czerwcu tez pod okiem kamer i błysku fotoreporterów ślub wzięła Joanna Krupa z Romanem Zago.
Kreacja godna hollywoodzkiej gwiazdy - asymetryczna suknia ślubna z falbanami podkreślająca długie , zgrabne nogi . Bukiet prosty- biały i  długi welon oraz naturalnie uczesane, rozpuszczone włosy.
Pan Młody klasycznie - czarny garnitur ślubny z czarną muchą.

fot. Viva (14/2013) źródło polki.pl

W lipcu na ślubnym kobiercu w zielono -oliwkowej sukni ślubnej, stanęła 73-letnia Tina Turner.

źródło - hellowmagazine.com

Lipiec to też miesiąc ślubu Marcina Mroczka ze swoją wybranką - Marleną Muranowicz. Prosta kreacja, prosta fryzura - klasycznie, pięknie. Welon i biały bukiet ślubny.

źródło fakt.pl

Sierpień 2014

Katarzyna Zielińska z Wojciechem Domańskim. Suknia ślubna Gosi Baczyńskiej zdobyła tyle samo zwolenników jak i przeciwników.
Niespotykana góra nie była przez wszystkich dobrze oceniona, to samo dotyczy maleńkiego bukietu ślubnego -również białego.
Prosta fryzura, delikatny makijaż i welon.

fot.J.Antoniak/MW Media źródło pomponik.pl

wrzesień 2013

Ślub trenerki całej Polski Ewy Chodakowskiej z grekiem Leftenisem Kavoulisem. Suknia z domu mody La Mania. Asymetryczna i długi welon.
 Włosy naturalnie rozpuszczone. Pan Młody klasyka- czarny garnitur i muszka.

źródło fakty.pl

 

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj