Biżuteria ślubna: W stylu Królowej Śniegu

Są narzeczeni, którzy nad praktyczne rozwiązania wybierają niesztampowe, pełne fantazji pomysły na swój ślub. Zamiast bezpiecznych temperatur i zieleni, wolą zimową scenografię, jako oprawę dla tego wyjątkowego dnia. Zimowy ślub może być prawdziwie bajkowy, a panna młoda może wcielić się – oczywiście tylko wizualnie – w baśniową Królową Śniegu.

Skrząca się biel śniegu i śnieżna biel ślubnej sukni – tak efektowny duet możliwy jest tylko zimą. A do tego, ze względu na temperatury, panna młoda o tej porze roku może zachwycić nietuzinkowymi dodatkami: futrem, etolą lub wspaniałym płaszczem. Dla podkreślenia niezwykłego uroku zimowej panny młodej Apart ma trzy propozycje dodatków biżuteryjnych, które doskonale uzupełnią bajkowy look w tym szczególnym dniu. Są bowiem pełne skrzących się refleksów i chłodnych, srebrzystych odcieni.

Panna młoda, która ceni wyrafinowany luksus, jednocześnie elegancki i dyskretny, znajdzie idealną oprawę w kolekcji Monaco. Pełen blasku duet brylantów i białego złota pod postacią pierścionka i perfekcyjnie wykonanych kolczyków, doskonale współgra z sukienką w klasycznym stylu.

Dla pełnej romantyzmu panny młodej, ceniącej połączenie ulotnej delikatności i naturalnego wdzięku, idealny dodatek to urokliwy komplet z białego złota i kompozycji cyrkonii, przypominających perfekcyjny kształt płatka śniegu. To niezwykle subtelne trio – kolczyki, pierścionek i zawieszka.

Więcej blasku dla panny młodej, która stawia na prostotę w doborze sukienki i mocniejsze dodatki. Pełen finezji komplet to połączenie srebra i cyrkonii, nowoczesności i miękkich linii. Wystarczy duet bransolety i naszyjnika, aby podkreślić minimalistyczny krój ślubnej kreacji. Duet, w którym niczym lodowe płaskorzeźby na szybach, lśnią doskonałe szlify dużych kamieni.

Tekst i zdjęcia: APART
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj