Dekoracja miejsca ceremonii zaślubin - łuk, altana czy nietypowe koło z kwiatami?

Łuk, koło czy altana? Co wybrać na dekoracje miejsca ceremonii i wyjątkowy czas zaślubin Pary Młodej? Wcale niełatwa sprawa, kiedy pinterest podpowiada nam ogrom pięknych inspiracji. Jednak wszystko zależy od miejsca i charakteru ceremonii. Kluczowe jest by wszystko było spójne. Wybrana dekoracja pasowała do stylu i całego pomysłu ślubu i wesela. Co wtedy ze stolikiem dla urzędnika? Jeśli USC wyrazi zgodę - najlepiej postawić go z boku, żeby posłużyć się nim przy podpisaniu dokumentów. Jeśli urzędnik nie ma z tym problemu - światło łuku ceremonii czy innej dekoracji najlepiej zostawić tylko dla Pary Młodej.

Klasyczny łuk z kwiatami - obroni się właściwie wszędzie. Bardziej zielony i nieregularny będzie pasował do plenerów, ten bardziej uporządkowany, klasyczny sprawdzi się we wnętrzach. Można go dodatkowo udekorować tkaniną. W każdym wydaniu wygląda dobrze i jest pięknym tłem na zaślubiny.


dekoracja miejsca ceremonii zaślubin,łuk, altana, koło z kwiatami, slub, weseleŁuk na ceremonię z tkaniną - Paper Flower Art, Zdjęcie - Antoni Fotograf  

Zielony okrąg z liści i kwiatów - to nietypowa i wcale niełatwa technicznie do ustawienia dekoracja ślubu. Wygląda zjawiskowo i stanowi genialną dekorację zaślubin na pamiątkowych zdjęciach. Można go potem wykorzystać jako tło do zdjęć z Gośćmi Weselnymi. I dokładnie jak w przypadku klasycznego łuku, można go udekorować nieregularnie pod ślub boho i elegancko dla nadal modnego glamour. Efekt spektakularny!


dekoracja miejsca ceremonii zaślubin,łuk, altana, koło z kwiatami, slub, weseleZielony,liściasty okrąg z dodatkiem kwiatów - Ma Fleur

Altana na ślub plenerowy - to dobre rozwiązanie dla ślubów plenerowych. Może być formą ramy z dekoracjami, lub altaną z dodatkiem tkanin, chroniących przed słońcem. Mogą być dekorowane na całej powierzchni lub punktowo - jako brosze kwiatowe.


dekoracja miejsca ceremonii zaślubin,łuk, altana, koło z kwiatami, slub, weseleDekoracja miejsca ceremonii - Ma Fleur, zdjęcie LMFOTO.PL
dekoracja miejsca ceremonii zaślubin,łuk, altana, koło z kwiatami, slub, weseleDekoracja miejsca ceremonii - Ma Fleur, zdjęcie LMFOTO.PLAltana z brzózek z broszą kwiatową - Pracownia Florystyczna Anemony, Zdjęcie - Anna Kurnyta


 

Wszystkie zdjęcia pochodzą z naszych realizacji w sezonie 2017.

Tekst - Magdalena Barska, wedding planner / Ceremony Concept

Szukasz pomysłu na swoje wesele? Szukasz miejsca, fotografa czy zespołu muzycznego i nie wiesz od czego zacząć ?

Napisz do nas:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsultant ślubny Kraków, wedding planner Cracow - Magdalena Barska

Zapraszamy!

Tekst: Ceremony Concept
www.ceremonyconcept.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza sklepslubny.love środa, 24 styczeń 2018 11:59 napisane przez sklepslubny.love

    Łuk wydaje się najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem, ale tak naprawdę wszystko zależy od charakteru imprezy oraz pary młodej. Zielony liściasty krąg? Na pewno ciekawe rozwiązanie, być może odpowiednie do rustykalnych dekoracji.

Skomentuj