Plenerowy ślub Małgosi i Łukasza

Uwielbiamy pracować z Parami takimi, jak Małgosia i Łukasz! Ona - zapalona fotografka i on - pasjonat podróży i rajdów samochodowych.

ślub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerze

Niezwykle ciepli, uśmiechnięci i radośni, spędzili jakiś czas mieszkając w Norwegii, ale już w Polsce urodziła się dwójka ich uroczych dzieci. Po latach, postanowili przysięgać sobie miłość w intymnej ceremonii plenerowej. Spotykając Gosię i Łukasza po raz pierwszy, wiedziałyśmy, że nie będzie to kolejna realizacja ślubnych dekoracji dla kolejnej Pary Młodej. Pasja łącząca tych dwoje jest niesamowita - nie tylko wspólne podróże, ale i rajdy i niezwykła umiejętność Łukasza tworzenia czegoś z niczego sprawia, że ta dwójka jest dla siebie stworzona.

ślub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerze

Małgosia od początku wiedziała, czego chce - połączenia rustykalnego stylu z elegancją i klasycznymi kompozycjami ślubnymi.  Specjalnie na okazję ich ślubu, stworzyłyśmy elegancką ściankę ozdobioną kurtyną z białych goździków i dekorami z piwonii, eustomy i goździków z dodatkiem zielonych akcentów w postaci kilku odmian eukaliptusa. To właśnie na jej tle, w uroczym ogrodzie w Siewierzu, Małgosia i Łukasz przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

ślub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerześlub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerześlub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerześlub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerze

Bukiet Małgosi miał być prosty w formie, a jednocześnie nieoczywisty, dlatego do jego stworzenia wykorzystałyśmy piękne, białe piwonie, które przełamałyśmy nieco poszarzałą zielenią sukulentów. Tworząc dekoracje stołów, pamiętałyśmy o rustykalnej nucie, którą uzyskałyśmy dzięki drewnianym krążkom - podkładkom pod dekoracje kwiatowe oparte na białych goździkach i delikatnej gipsówce.

ślub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerześlub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerześlub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerze

Gosiu, Łukaszu, tworzenie dekoracji na Wasz dzień było niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Życzymy Wam wielu wspólnych lat w zdrowiu i miłości, a Was, Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do obejrzenia relacji z magicznego dnia Gosi i Łukasza.

ślub wesele dekoracje ślubne dekoracje weselne A&A Decor Design ślub plenerowy panna młoda pan młody ślub w plenerze

Zapraszamy Was również do obejrzenia teledysku ślubnego Małgosi i Łukasza!

 

Całą relację ze ślubu Małgosi i Łukasza znajdziecie w poniższej galerii:

Tekst i dekoracje ślubne: A&A Decor Design,
www.facebook.com/dekoracjedomowe

Zdjęcia, teledysk ślubny: FilmSide
www.filmside.com.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj