Ślub i wesele w stylu eleganckiego boho z eukaliptusem i ozdobnymi trawami

Ah, co to był za ślub, chciałoby się rzec. Joanna i Mateusz to jedna z tych Par Młodych, których nie sposób nie lubić. Asia – przepiękna, młoda i sympatyczna kobieta, której uśmiech nigdy nie schodzi z ust została żoną Mateusza, o którym znajomi zwykli mówić – Buli.

Dlaczego Buli? Kto z nas nie kojarzy bajki o uroczym i zabawnym bałwanku Boulim? To właśnie ogromnemu sentymentowi do tej bajki Mateusz zawdzięcza swoje przezwisko. Przystojny i dobrze zbudowany, interesujący się kulturystyką i sportem Mateusz zarówno podczas przygotowań do ślubu, jak i w jego dniu wręcz tryskał dobrym humorem i sypał żartami jak z rękawa, bawiąc wszystkich gości weselnychzdjęcia ślubne para młoda dekoracje porady i inspiracjepudełko na obrączki ślubne, eleganckie pudełko na obrączki ślubnedekoracja domu, dekoracje ślubnedekoracja samochodu, dekoracja samochodu ślubnegodekoracja samochodu, dekoracja samochodu ślubnego

Piękna Para, piękna ceremonia zaślubin i piękne wesele wymagają odpowiedniej oprawy florystycznej. Asia i Mateusz zdecydowali się na ślub w stylu eleganckiego boho, który uzyskaliśmy dzięki wpleceniu w dekoracje liści eukaliptusa oraz ozdobnych traw. Kolorami przewodnimi był delikatny, pudrowy róż w towarzystwie klasycznej bieli, co w końcowym efekcie dało przepiękny, elegancki klimat.

dekoracja kościoła, dekoracje śłubnedekoracja kościoła, dekoracje śłubnedekoracja kościoła, dekoracje śłubne, dekoracja krzeseł na ślubdekoracja kościoła, dekoracje śłubne, dekoracja krzeseł na ślubdekoracja kościoła, dekoracje śłubne, dekoracja krzeseł na ślub

Dekoracja sali weselnej w urokliwym Parku Łysoń skomponowana była z obecnego wszędzie eukaliptusa w dwóch różnych odmianach oraz kwiatów w postaci hortensji, róż, eustomy, szarłatu, sedum i zatrwiana z dodatkiem ozdobnych traw i prosa. 

dekoracje stołu pary młodejdekoracje stołu pary młodejkieliszki dla pary młodej, dekoracja kieliszkówdekoracja stołu na ślub, aranżacja stołudekoracja stołu na ślub, aranżacja stołumenu ślubne, poligrafia ślubna
menu ślubne, poligrafia ślubnapodziękowania dla gości weselnychżyczenia dla pary młodejdekoracje ślubne

Bukiet Panny Młodej to delikatna i urocza kompozycja złożona z zieleni sukulentów i eukaliptusa otoczonych różą piwoniową, eustomą, proteą, ornitogalum, otulonych efektownym prosem oraz trawami ozdobnymi.

bukiet ślubny, bukiet ślubny oversizewianek ślubny, bukiet ślubny

Ślub Asi i Mateusza to jeden z najpiękniejszych ślubów, jakie miałam przyjemność dekorować. Młodzi, piękni, uśmiechnięci i zakochani, dlatego nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam, Moi Drodzy, wielu wspólnych lat w miłości i szczęściu!

Zdjęcia: Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny
Tekst i dekoracje: Kinga Ogorzelec, Floral Projekt
profil na Facebook

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza Joasia czwartek, 23 luty 2017 22:54 napisane przez Joasia

    ?? boskoooo!!! Piekne wspomnienia!!!?❤❤

Skomentuj