Panny Młode wybrały – galeria bukietów ślubnych 2016

Tegoroczny sezon ślubny powoli dobiega końca, a co za tym idzie, czas na jego małe podsumowanie. Panny Młode, które wzięły ślub w tym roku, miały trudny orzech do zgryzienia, szczególnie w przypadku podejmowania decyzji co do bukietu ślubnego.

bukiety bukiet na ślub ślubna wiązanka dla Panny Młodej Panna Młoda kwiaty na ślub i wesele porady inspiracje dekoracje weselne ślubne wiązankiKolorowy bukiet ślubny - Agata Flajszer, Flower Factory

Wybór nigdy nie jest łatwy, Panny Młode zwykle decydując się na konkretny bukiet ślubny, biorą pod uwagę swoje upodobania do niektórych kwiatów, ulubione kolory, a także motyw przewodni swojego wesela. Wizja bukietu to nie wszystko – zanim klamka zapadnie, większość Panien Młodych konsultuje swój wybór ze swoim florystą, co często wpływa także na zmianę ich decyzji.

Oprócz klasycznych bukietów ślubnych, Panny Młode coraz częściej wyłamują się ze schematu, decydując się na rozwiązania nowatorskie i niespotykane – porzucają pomysł wymarzonego, klasycznego bukietu z piwonii na rzecz nieco nieuczesanego, asymetrycznego bukietu ze sporą dozą zielonych dodatków. Wśród zielonych dodatków do tegorocznych bukietów ślubnych zdecydowanie królują eukaliptus i aromatyczne zioła, niejako zwiastując jeden z wiodących trendów przyszłego sezonu – greenery. Często także uprzednio wybrane pastelowe kolory ustępują miejsca rzadziej spotykanym, mocno kolorowym kompozycjom, pojawiają się także bukiety w stylu mono – stworzone tylko i wyłącznie z kwiatów jednego gatunku.

Jesteście ciekawe bukietów, a może poszukujecie inspiracji i pomysłu na Wasz bukiet ślubny? Galerię wyborów Panien Młodych 2016 znajdziecie poniżej.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj