Tło za Parą Młodą czyli pomysł na aranżację ślubnego backdropu

Podjęcie decyzji o wyborze dekoracji tła na Twoje wesele zapewne nie znajduje najwyższej pozycji na Twojej ślubnej "to do list", ale powinnaś zwrócić swoją uwagę na to zagadnienie. Tło, czyli tzw. "backdrop" najprawdopodobniej będzie najczęściej fotografowanym miejscem podczas Waszego wesela, dlatego warto zadbać o to, aby spełniał Wasze oczekiwania i, co tu dużo mówić – był po prostu piękny. Aby pomóc Wam nieco w podjęciu decyzji, przygotowałyśmy dla Was propozycje najpiękniejszych backdropów ślubnych.

Ślubne tło z papierowych rozet

Backdrop przygotowany z mnóstwa papierowych rozet to świetna propozycja dekoracyjna, szczególnie jeśli jesteście fanami gry faktury i kolorów. Wybierz kilka różnych rozet, najlepiej w różnych odcieniach aby stworzyć intrygujące i jednocześnie ożywi nieco wnętrze lokalu. Kolory tła dopasuj do motywów przewodnich swojego ślubu lub wybierz takie odcienie, które będą współgrały z wystrojem sali weselnej.

Tło za Parą Młodą - Agata Flajszer, Flower Factory

Zieleń i kwiaty jako ślubna ścianka

Jeśli dobrze czujesz się w otoczeniu roślinnych dekoracji, postaw na backdrop z dużą ilością liściastej zieleni oraz dodatkiem kwiatów. Bujna zieleń liści wzbogaci każdą, nawet najskromniejszą ślubną dekorację, jednocześnie stanowiąc idealne tło dla każdego rodzaju i odcienia kwiatów.

backdrop, ścianka dla pary młodejTło za Parą Młodą - Bogna Trętko, Paper Flower Art
Zdjęcie - Marek Wolan
Tło za Parą Młodą oraz dekoracje - Bogna Trętko, Paper Flower Art
Tło za Parą Młodą - Violetta Krzaczek, Retroflexus
Zdjęcia zrobione iPhone'm - Black Tree Studio
 
Tło za Parą Młodą - Hubert Lamański, Kwiaciarnia Flower Land
Tło za Parą Młodą - Hubert Lamański, Kwiaciarnia Flower Land

Drewniana rama w otoczeniu liściastych dodatków

Takie użycie drewnianej oprawy to jeden z najciekawszych pomysłów na ślubny backdrop. Drewniana, surowa rama daje ogrom możliwości dekoracyjnych. W tym wydaniu, proponujemy nieregularnie porozwieszane elementy zawieszone na jutowym sznurku lub cienkim druciku - takie przestrzenne tło to bardzo ciekawa propozycja dekoracyjna, którą bardzo łatwo można spersonalizować, używając ulubionych kwiatów lub elementów związanych z Waszym hobby.

backdrop, zielona ścianka, tło za parą młodąTło za Parą Młodą - Bogna Trętko, Paper Flower Art
Zdjęcia - Malachite Meadow 

Backdrop w formie zasłony

Pamiętacie koralikowe zasłonki, które w latach 80 i 90 wisiały w drzwiach w każdym polskim domu? :) Podobny efekt, jednak w odświeżonej wersji znajdujemy teraz w backdropach – w tym przypadku w formie zasłony stworzonej z drobniutkich muszek. Podobnie, jak w przypadku tła w ramie, taki rodzaj backdropu można bardzo łatwo dopasować do Pary Młodej, w dekoracjach używając charakterystycznych dla nich kształtów lub też przedmiotów związanych z wykonywaną przez nich pracą lub ich pasjami.

Tło za Parą Młodą oraz dekoracje - Bogna Trętko, Paper Flower Art
Zdjęcie - Modern Light Service

Ornamentowe tło jako ścianka ślubna

Taki backdrop wykonany jest z... papieru, a jednocześnie sprawia wrażenie niezwykle efektownego, ze względu na misterne wykonanie. Zawiłe wzory w formie wycinanki kształtem przywodzą na myśl witraże, a orientalne wzory rodem z egzotycznych krajów nadają całości nieco orientalnego charakteru.

backdrop, ścianka za parą młodąTło za Parą Młodą - Bogna Trętko, Paper Flower Art
Zdjęcia - Modern light service
Tło za Parą Młodą - Bogna Trętko, Paper Flower Art

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj