Bukiet ślubny – klasyczny, czy nowoczesny? Galeria propozycji 2016

Wszystkie Panny Młode dobrze wiedzą, że wybór wiązanki ślubnej wcale nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego warto poświęcić nieco czasu na znalezienie takiego bukietu ślubnego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej Panny Młodej.

bukiet ślubny wianek ślubny wiązanka ślubna wianek na ślub ślub wesele kwiaty na ślub bukietWianek i bukiet ślubny - Magdalena Podskarbi, Ma Fleur
Zdjęcie - Namysław Tomaka

Aby nieco ułatwić sobie podjęcie odpowiedniej decyzji, zacznij rozglądać się za swoim wymarzonym bukietem nieco wcześniej – śledź propozycje florystów, dzięki temu zdecydujesz, jakie bukiety Ci się podobają. Zwróć uwagę na przeróżne formy bukietów i warianty kolorystyczne – przeglądanie galerii sprawi, że zauważysz, jaki rodzaj bukietu podoba Ci się najbardziej – czy będzie to klasyczna forma, czy raczej niestandardowa, np. z dodatkiem egzotycznych kwiatów, a może ziół?

Kiedy już zdecydujesz się na wybór "swojego" florysty, spotkaj się z nim i śmiało wyraź swoje oczekiwania, poproś także o portfolio z realizacjami bukietów ślubnych dla innych Panien Młodych, być może wśród nich znajdziesz inspirację na stworzenie swojej ślubnej wiązanki? :)

Galerię tegorocznych propozycji bukietów ślubnych znajdziecie poniżej.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj