Dekoracje stołów weselnych – galeria ślubna

Pomysłów na dekorację stołów weselnych jest wiele – zwykle dopasowuje się je do ogólnego wystroju sali weselnej, motywów przewodnich wesela, a także aktualnych trendów ślubnych. Kluczem wyboru może być kolor lub ogólny charakter ślubu i wesela.

dekoracje na stół dekoracja stołu weselnego wesele dekoracje kwiaty na stół stół weselny kwiatowe dekoracjeDekoracja stołu weselnego - Magdalena Podskarbi, Ma Fleur
Zdjęcie - Namysław Tomaka

Najczęściej wybieraną dekoracją na stoły weselne są niezmiennie kwiaty – duże, obfite bukiety ustawione centralnie w przypadku okrągłych stołów przeciwstawiane są nieco minimalistycznym, roślinnym ozdobom we wszystkich możliwych odcieniach zieleni. Wybór dekoracji zależy od upodobań Państwa Młodych a także od przeznaczonego na nie budżetu, dlatego przy wyborze konkretnych kwiatów warto kierować się datą ślubu i wesela oraz dostępnością kwiatów na rodzimym rynku – tym sposobem można uniknąć dodatkowych kosztów związanych z importem kwiatów poza sezonem i stworzyć przepiękne dekoracje na ich bazie.

Coraz częściej jako element dekoracyjny stołów weselnych wykorzystuje się artykuły papeteryjne takie jak numery stolików i menu – przepięknie przygotowane, oprócz funkcji informacyjnej pełnią one także rolę dekoracyjną, harmonijnie łącząc się z roślinnymi elementami ozdobnymi stołów weselnych.

Galerię propozycji dekoracji stołów weselnych znajdziecie poniżej.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Roksana i Maciek środa, 18 październik 2017 10:59 napisane przez Roksana i Maciek

    Dekoracje to bardzo istotny element na weselu. My korzystaliśmy z pomocy Pani Ewy z dekoratorni Dzika Róża i efekt zrobił na nas ogromne wrażenie!

Skomentuj