Flowerbox - kwiatowy prezent na każdą okazję

Szukasz prezentu? Standardowy bukiet kwiatów wydaje Ci się oklepany? A może flowerbox? Pewnie zapytasz, skąd się wziął i czym właściwie jest taki flowerbox, zatem już spieszymy z odpowiedzią.

kwiaty w pudełkach, kwiaty w boxach

Sama idea flowerboxów dotarła do nas z krajów zachodu i na dobre rozgościła się w Polsce, a flowerboxy to eleganckie pudełka wypełnione gąbką florystyczną, w której zostają umieszczone kwiaty. Tak ułożone kwiaty, zachowują świeżość bardzo długo, przez co stanowią idealny prezent na uroczystości takie, jak: urodziny, imieniny, ślub, prezent dla rodziców, prezent zaręczynowy czy również komunię, chrzciny, czy eventy. Taki prezent ucieszy każdą, nawet najmniejszą kobietkę, zwłaszcza, że kiedy kwiaty nie będą już spełniać swojej roli, pudełeczko może zostać użyte ponownie do innych celów.

Co wyróżnia flowerboxy na tle klasycznych bukietów? Przede wszystkim, nowatorskie podejście do tematu kwiatów, a także wygoda (boxy są wykonane z lekkich materiałów), uniwersalność (stonowane kolory boxów oraz brak konieczności używania wazonu), oraz ręczne wykonanie czynią je idealnym prezentem na każdą okazję. Taki box będzie cudowną ozdobą każdego wnętrza, nadając mu świeżości i przytulnego charakteru, zatem zarówno w domowym zaciszu, jak i w na korporacyjnym biurku znajdzie się miejsce dla tak uroczego dodatku.

kwiaty w pudełkach, kwiaty w boxachflower box, kwiaty w boxach flower boxy, kwiaty w boxach

Tekst i zdjęcia: Bouquet Atelier
www.bouquetatelier.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

Skomentuj