Różowy bukiet ślubny w pięknym wydaniu

Różowy bukiet ślubny tak bardzo kochany przez Panny Młode, wcale nie musi być klasyczny i nudny. Róż dobrze wygląda w monolicie, ale towarzystwo innych kolorów i podanie go w nowatorskiej formie nadaje mu charakteru.

Gdy przeglądam zdjęcia różowych bukietów, to w każdym z nich widzę pierwiastek Panny Młodej dla której był tworzony. Każda Panna Młoda jest inna, szczególna i wyjątkowa, i takie także są ich bukiety.

Bukiety w klasycznej formie z dużych rozwiniętych różowych róż, z odważnym dodatkiem przepięknych, strzępiastych białych chryzantem i srebro-szarego starca popielnego, popularnie zwanego mrozem. Bukiety są nieuczesane i charakterne, tak jak i Panna Młoda i jej 12 szalonych Druhen.

bukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weseleZdjęcie - Piotr Spigiel


Róż łagodnie przechodzący w miętę – taki efekt udało się osiągnąć dzięki angielskim różom, w bajecznym bladoróżowym kolorze z zielonymi obrzeżami płatków, starcowi i serrurii. Całość wykończona wstążką i broszką w kolorze miętowym. Vintage w czystej postaci. Na pewno róż i mięta to sprawdzony duet.

bukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i wesele


Oto kolejny bukiet w takich odcieniach z lekko nieregularną formą ze zjawiskowych angielskich róż Austina z większą ilością dodatków – makówek, brunii, jarzmianki i tawuły. Klasyczna forma kuli, kilka gatunków różowych kwiatów w kilku harmonizujących ze sobą odcieniach.

bukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weseleZdjęcia - Adam Kiwior


Piwonie, róże, ale i piękne bladoróżowe goździki, a pomiędzy nimi cudowne kuleczki brunii. Bukiet jest klasyczny, pasuje do sukni i welonu, a do tego na pewno nie jest nudny.

bukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weseleZdjęcie - Pastelove Kadry


Ta suknia nie zniosłaby konkurencji, a piwonie i róże są właściwie poza konkurencją. W czystej formie, piękne, bez jakichkolwiek dodatków zieleni.

bukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weseleZdjęcia - Malachite Meadow


 Wiele różnych odcieni różu, kilka faktur, wystające z kompozycji główki ostów i hortensja ogrodowa - rustykalnie i łagodnie, mimo różnorodności.

bukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weselebukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weseleZdjęcie - Olga Fatyga


 Różowe motyle z papieru jako dodatek do bukietu z hortensji.

bukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weseleZdjęcie - Izabela Sekuła


Bardzo duży, pełen mięsistych kwiatów z szyszkami, sukulentami. Do tego róże i storczyk Vanda w odcieniach różu i bordowy amarylis. Nieregularność osiągnięta dzięki kilku odmianom eukaliptusa i pękowi różowego pieprzu. 

bukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weseleZdjęcie - EOStudio


Bajkowy bukiet, odkrywający kolejne warstwy jak wciągająca opowieść. Wymieszanie energetycznej fuksji, pospolitej tawuli i przetacznika Weronika z egzotycznymi storczykami Vanda, Proteą i Zantedeschią, spięte wstążkami z kluczykami i elementami zegarka, tworzą prawdziwy bukiet dla bajkowej księżniczki.

bukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weselebukiety ślubne, różowe bukiety ślubne 2016, różowy bukiet na ślub i weseleZdjęcia - Just Married Fotografia Ślubna

Tekst i wykonanie bukietów: Bogna Trętko, Paper Flower Art
www.paperflowerart.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj