Plenerowy ślub w kolorze niebieskim

Coraz więcej Par Młodych decyduje się na ślub i wesele w plenerze. I trudno się dziwić, ślub w plenerze jest dużo przyjemniejszy, niż ślub w surowym gmachu USC. I na pewno bardziej romantyczny.

Ślub plenerowy w kolorze niebieskim

ślub plenerowy z niebieskimslub plenerowy w kolorze niebieskim

Tym razem, to kolor spódnicy sukni Panny Młodej, był inspiracją do niebieskich dodatków i kwiatów w całej ślubnej realizacji.
Bukieciki z kwiatów w biało-niebieskich kolorach i niebieska wstążka powiewająca na wietrze, były głównym motywem jaki pojawił się tego ważnego dnia w życiu narzeczonych.

Luźny, duży, piękny bukiet ślubny w stylu angielskim był mieszanką wielu kwiatów, jakby zebranych z łąki, ułożonych niby to niezgrabnie, a przecież każdy z nich miał swoje i jedyne miejsce w bukiecie. Frezje, róże, mikołajek, brunia, liście starca i eukaliptusa oraz pączki eustomy to bogactwo tej ślubnej, kwiatowej kreacji. Dopełnieniem wiązanki była spinka z żywych kwiatów wpięta we włosy Panny Młodej, również w kolorze nieba.

slub plenerowy w kolorze niebieskim

 Na ręce druhny pojawiła się wygodna bransoleta, która świetnie współgrała kolorem z sukienką i lakierem na paznokciach ;) Tu szczegóły były niezwykle istotne.

slub plenerowy w kolorze niebieskim
Bukiet ślubny, butonierka i bransoletka kwiatowa w kolorze niebieskim

Panowie oczywiście z butonierką w klapie. Mały detal, a dopełniał w 100% niebieską stylizację obu par.
Biały dywan, białe obrusy, białe i niebieskie kwiaty, wstążka w niebieskim odcieniu - to było niebiańskie zlecenie! :) 

slub plenerowy w kolorze niebieskimslub plenerowy w kolorze niebieskimslub plenerowy w kolorze niebieskimslub plenerowy w kolorze niebieskimslub plenerowy w kolorze niebieskimslub plenerowy w kolorze niebieskimślub plenerowy w niebieskimślub plenerowy w niebieskimślub plenerowy w niebieskim
Tekst, zdjęcia i wykonanie dekoracji na ślub: Julia Szymczuk-Rozbicka, Tajemniczy Ogród, Warszawa
www.tajemniczyogrod.waw.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj