Fuksja w dekoracjach ślubnych w wersji glamour i vintage

Fuksja to intensywny odcień (tak ukochanego przez Panny Młode) koloru różowego. Dzisiaj chciałam Wam go pokazać w dekoracjach ślubnych w dwóch zupełnie różnych stylach - glamour i vintage.

Fuksja à la glamour

Centralna dekoracja stołów składająca się z trzech kompozycji kwiatowych oraz odpowiednio dopasowanych świec. Poszczególne kompozycje różnią się wielkością oraz materiałem kwiatowym.
Goździki oraz róże to klasyka elegancji, a glorioza, tillandsia, lunaria oraz schinus nadają całości nuty orientu. Taka oprawa będzie doskonale pasować zarówno do nowoczesnych sal, jak i pałacowych wnętrz. Idealnie dobrana bielizna stołowa oraz dodatki uzupełnią wystrój.

różowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu glamour, pink wedding decorations fuksjowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu glamour, pink wedding decorations fuksjowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu glamour, pink wedding decorations różowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu glamour, pink wedding decorations fuksjowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu glamour, pink wedding decorations

Do takiego typu dekoracji idealnym dopełnieniem będzie bukiet z klasycznych róż w tercecie z gloriozą i schinusem peruwiańskim.

różowy fuksjowy bukiet ślubny, ślub i wesele w stylu glamour, pink wedding bouqet różowy fuksjowy bukiet ślubny, ślub i wesele w stylu glamour, pink wedding bouqet


Fuksja à la vintage

Minimalistyczna dekoracja w rustykalnych naczyniach. Róże oraz krwiściąg wznoszą się nad zieloną "łąką" tworząc lekką, ale zarazem elegancką formę. Klasyczne białe świece podkreślają jej rustykalny charakter. Takie kompozycje będą pasowały zarówno do prostych, mało ozdobnych wnętrz, jak i tradycyjnych restauracji hotelowych. Przystrojone serwety doskonale uzupełniają całość.

fuksjowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu vintage rustic, rustic vintage pink wedding decorations fuksjowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu vintage rustic, rustic vintage pink wedding decorations fuksjowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu vintage rustic, rustic vintage pink wedding decorations fuksjowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu vintage rustic, rustic vintage pink wedding decorationsfuksjowe dekoracje ślubne, różowe kwiaty na stół, ślub i wesele w stylu vintage rustic, rustic vintage pink wedding decorations  
Idealnym bukietem do takiej oprawy, będzie lekki bukiet z małej ilości materiału kwiatowego. Sukulenty i kalanchoe w otoczeniu krwiściągu oraz tawułki są tego najlepszym przykładem.

fuksjowy bukiet ślubny, różowe bukiet vintage rustykalny, ślub i wesele w stylu vintage rustic, rustic vintage pink wedding decorations

Tekst i wykonanie bukietów i dekoracji na stoły weselne: Magdalena Podskarbi, Ma Fleur
www.mafleur.pl

Zdjęcia - Namysław Tomaka, Namek Photo Factory

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj