Bukiet ślubny z muszli - szykowna pamiątka na lata

Przeglądając ofertę bukietów ślubnych, odnosisz wrażenie, że brakuje im oryginalności? Jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że twoja stylizacja stanie się nieszablonowa, zdecyduj się na wiązankę ślubną z... muszli.

Szyk i awangarda

Tak naprawdę, bukiet z muszli idealnie skomponuje się z niemal każdą kreacją. Podkreśli aurę rozmarzenia towarzyszącą zwiewnej i romantycznej sukni, a z drugiej strony – doda "pazura" i seksapilu krótkiej kreacji w stylu glamour. Wszystko zależy od... charakteru Panny Młodej. Bez wątpienia trzeba mieć odwagę i chęć podążania za najnowszymi trendami, a nawet kreowania ich.

srebrny biały bukiet ślubny z muszli, nietypowy bukiet ślubny fioletowy bukiet ślubny z muszli, nietypowy bukiet ślubny
bukiet ślubny z muszli
bukiet ślubny z muszli bukiet ślubny z muszli

Decydując się na kompozycję z darów morza, trzeba jednak pamiętać o zachowaniu umiaru w innych dodatkach. Wiązanka z muszli przyciąga uwagę. Taki bukiet ślubny w połączeniu z ciężką biżuterią przytłoczy całą stylizację i samą Pannę Młodą.

fascynator z piór w zestawie z bukietem ślubnym z muszli
fioletowy biały bukiet ślubny z muszli

Pamiątka na lata

Standardowe wiązanki z kwiatów są piękne, lecz nietrwałe. Często już pod koniec dnia tracą świeżość. A jeśli sesja plenerowa odbywa się w innym terminie, rzadko udaje się, aby bukiet ślubny brał w niej udział. Wiązanka z muszli przetrwa nie tylko dni i tygodnie, ale nawet lata.

Stanie się więc doskonałą pamiątką, być może nawet rodzinną, przekazaną Pannie Młodej z kolejnego pokolenia.

Z morzem w tle

Bukiet ślubny z muszli będzie idealną propozycją dla Panny Młodej, która zdecyduje się na organizację ceremonii na plaży (co jest możliwe od 1 marca bieżącego roku). Okaże się również niezastąpiony podczas nadmorskiej sesji ślubnej.

Mix muszli i kwiatów

Tego typu wiązanka nie musi składać się wyłącznie z muszli. Obok nich mogą pojawić się klasyczne perły, zwiewne piórka, eleganckie elementy z futra czy – oczywiście – kwiaty. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia Panny Młodej.

bukiet ślubny z muszli centkowanych i futra bukiet ślubny z muszli centkowanych i futra
bukiet ślubny z muszlami i jeżynami
bukiet ślubny z muszlami i niebieskimi różami bukiet ślubny z muszlami i niebieskimi różami

Wykonanie bukietów z muszli: Anna Dąbek, E-koncept
www.bukietyzmuszli.pl

Zdjęcia:
Fot 1-3: Namysław Tomaka
Fot 4-5: Weselni Paparazzi
Fot 6-7: Sebastian Staniszewski
Fot 8-11: Zebra Design

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj