Zielone dekoracje ślubne z warzywami i owocami

Warzywa w dekoracjach ślubnych to kolorowa, zdrowa i niebanalna inspiracja na ślub i wesele. To trafione rozwiązanie na śluby i wesela rustykalne, plenerowe, ogrodowe, jak i w temacie cztery pory roku.

DEkoracje ślubne z warzywamiDekoracje ślubne z warzywami

Wykorzystanie warzyw w dekoracjach ślubnych, to głównie pomysł i  kreatywność florysty - można mieszać kolory lub formy. Można bawić się kształtem, dopasowując całość do tematu czy koloru przewodniego.
Warzywa w dekoracjach ślubnych mogą być dodatkiem, częścią bukietu lub spełniać rolę naczynia. To naprawdę ciekawa opcja, by zaskoczyć swoich gości weselnych. Warzywa z dodatkiem ziół sprawdzą się też w charakterze wesel ekologicznych, bo to nie tylko opcja miła dla oka, ale i dla zdrowa.

Zielone dekoracje warzywne i owocowe na ślub i wesele

Tym razem w propozycji dekoracji weselnej użyto zielonych warzyw i owoców. Aranżacja powstała na bazie brokuła, brukselek, zielonych jabłek, limonek oraz eukaliptusa i dodatków w charakterze naturalnym. Całość ma charakter lekki, niebanalny i stanowi piękną zieloną inspirację na wesele. Jabłka można wykorzystać jako winietki, a typowe słomki mogą stanowić element dekoracji. Tiulowe, zielone pompony nadają lekkości i nowoczesności. Najważniejsze by całość była spójna i przemyślana.

DEkoracje ślubne z warzywamiDEkoracje ślubne z warzywamiZielone jabłka jako winietki na weseleDEkoracje ślubne z warzywamiDEkoracje ślubne z warzywami

DEkoracje ślubne z warzywami DEkoracje ślubne z warzywami
DEkoracje ślubne z warzywami DEkoracje ślubne z warzywami
Rustykalne winietki ,DEkoracje ślubne z warzywami Rustykalne winietki, DEkoracje ślubne z warzywami
Rustykalne winietki Eko dekoracje z warzywami na ślub i wesele
Lampiony na wesele, DEkoracje ślubne z warzywami zielone tiulowe lampiony, DEkoracje ślubne z warzywami
Papierowe, zielone lampiony na wesele  Tiulowe, zielone pompony na wesele

Zielone, tiulowe lampiony na ślub i wesele

Warzywne dekoracje na ślub i wesele w takiej formie, to nowość na rynku ślubnym. Wcześniej. owszem wykorzystywano warzywa czy owoce, ale jako element pojedynczej dekoracji przy aranżacjach bufetów i zimnej płyty. Ta propozycja to alternatywa do dekoracji ślubnych klasycznych - zielona, zdrowa i nietypowa.

A Ty, grasz w zielone?

Tekst, zdjęcia i wykonanie dekoracji: Anna Berniak, BeDeko
www.bedeko.pl

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Malinkova czwartek, 05 luty 2015 13:47 napisane przez Malinkova

    ładnie by pasowały do tego takie zielone soczyste, ręcznie składane serwetki - pomysł oryginalny!

Skomentuj