Czerwone dekoracje ślubne z szyszkami i złotem

Zimowe śluby i ich aura, to idealny czas na ślub i wesele w czerwieniach z wykorzystaniem bogactwa natury, zwłaszcza klimatycznych, brązowatych szyszek i suszonych owoców.

Czerwień w dekoracjach to mocny i charakterny kolor, zatem trzeba uważać, by z nim nie przesadzić. Złamany bielą, brązami i ecru to jeden z ciekawszych melanży dekoratorskich.

czerwone dekoracje z szyszkami  i złotemczerwone dekoracje z szyszkami i złotemCzerwone dekoracje ślubne z szyszkami i złotem

Czerwień pięknie odnajdzie się w rustykalnych wnętrzach i surowych formach i mimo, że lekko zapomniany przez Panny Młode zdecydowanie jest warty poznania na nowo.
Dodatek złotego nada elegancji i bardziej eleganckiego klimatu. Czerwone bombki jako winietki, to propozycja nie tylko na okres około świąteczny, te z niemetalicznym lakierem mogą być wykorzystane przez cały rok.

Bukiet ślubny z szyszek?

Ta niebanalna postać bukietu ślubnego czaruje formą i kolorem. Nie będzie pasował do każdej sukni ślubnej, ale dodatki na rączce mogą wpisać go w niemalże każdy styl. Idealny jest dla wesel rustykalnych i zimowych.

Bukiet ślubny z szyszekBukiet ślubny z szyszekBukiet ślubny z szyszek

To czy czerwień, złoto i kolory natury przypadną Wam do gustu - oceńcie sami.

Czerwone dekoracje ślubne z szyszkami i złotemCzerwone dekoracje ślubne z szyszkami i złotemCzerwone dekoracje ślubne z szyszkami i złotemCzerwone dekoracje ślubne z szyszkami i złotemCzerwone dekoracje ślubne z szyszkami i złotembutonierka dla Pana Młodego, czerwone dekoracje ślubne z szyszkami i złotemButonierka dla Panna Młodego z szyszki, eustomy i sznurkabombki świąteczne jako winietki na ślubCzerwone bombki jako winietki na ślubCzerwone bombki jako winietki na ślub i wesele

Tekst i wykonanie dekoracji ślubnych i bukietu - Aneta Kowalczyk, Bello Matrimonio

Fotografie: Joanna Nowak

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj