Dekoracje ślubne na zimowe wesele

Wesele zimą? My mówimy tak!

Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, potem karnawał i wreszcie zima - to również dobry czas na ślubne szaleństwa. Pary Młode coraz chętniej wybierają te terminy, by powiedzieć sobie sakramentalne "tak".
Nie wszyscy kochają upały i długie dni. Są tacy, którzy tęsknią za długimi ciepłymi wieczorami i nocami. Dlaczego jedna z gwieździstych nocy nie miałaby być weselną?

ślubne bukiety zimą, dekoracje ślubne

Floryści wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów dostosowują swoją ofertę do tego specyficznego okresu. Głośno mówimy o tym, że kwiaty zimą nie muszą być drogie. Dekoracje będą równie interesujące, co latem i bogate w ogniste barwy jesieni. Kwiaty powinny pojawiać się na stołach, w weselnych salach, w chłodnym, mroźnym, zimowym czasie. Co do obecności śniegu :), hmmm nie wiem. Zima płata nam kolejny rok figla. Za oknem deszcz i wiatr, ale kwiaty przecież łagodzą obyczaje, swoim pięknem przyczyniają się do tego, aby dzień śluby był niezapomniany. Dodają koloru i blasku każdej sali lub miejscu w którym impreza weselna się odbywa.

ślubne bukiety zimą, dekoracje ślubne, zimowe dekoracje ślubne ślubne bukiety zimą, dekoracje ślubne, zimowe dekoracje ślubne

ślubne bukiety zimą, dekoracje ślubne, zimowe dekoracje ślubneślubne bukiety zimą, dekoracje ślubne, zimowe dekoracje ślubne

Pannom Młodym polecamy bukiety z szyszek lub z ich dodatkiem. Gipsówka czy szary starzec świetnie sprawdzi się w każdej wiązance przygotowanej w tym okresie. Szlachetny i piękny storczyk, to bardzo dobry kwiat na tę porę roku, pamiętając że chronimy go przed mrozem i chłodem. Powracający na salony goździk, nawet gdy zmarznie troszeczkę w drodze do kościoła czy urzędu, pozostanie ciągle w dobrej formie.

bukiet ślubny z szyszek, dekoracje ślubne, zimowe dekoracje ślubnedekoracje ślubne z szyszek, zimowe dekoracje ślubnedekoracje ślubne z gipsówką, zimowe dekoracje ślubne, wiązanka ślubna z gipsówkądekoracje ślubne z gipsówką, zimowe dekoracje ślubne, wiązanka ślubna z gipsówkąDowolność i wielki wachlarz możliwości rozłoży przed klientami każdy kreatywny florysta w kwestii dekoracji sali. Mówię tu o kompozycjach z żywych i naturalnych materiałów, a nie balonach czy pomponach, choć i na tego typu propozycje znajdą się amatorzy. :)

Świetnie sprawdzają się bielone gałęzie, szklane wysokie i niższe tuby wypełnione wodą a w nich zanurzone kwiaty, gałązki, złoty lub srebrny drut, nawiązujący do aury za oknem. Wianki niekoniecznie z zielonego igliwia, które kojarzą się tylko z okresem świąt. Proponujemy białe owinięte światełkami, wstążkami lub z naturalnych materiałów, mchu czy suszu. Wianki zawieszone w oknach, na balustradach schodów z całą pewnością będą zdobiły salę, w której impreza się odbywa.

niałe gałęzie ze światełkami jako dekoracja ślubna świecące wianki jako dekoracja ślubna

świecące wianki jako dekoracja ślubnazimowe wianki dekoracyjne z mchu, dekoracje ślubnezimowe wianki dekoracyjne z mchu, dekoracje ślubne

Tekst i zdjęcia: Julia Szymczuk-Rozbicka, Tajemniczy Ogród, Warszawa
www.tajemniczyogrod.waw.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj