Różowe dekoracje ślubne w rustykalnym wnętrzu

Jak sprawić by, ukochany przez Panny Młode, róż wpisał się w wesele rustykalne i trendy ślubne 2015? Jak połączyć różowe dekoracje ślubne i ich cukierkowy wygląd z drewnianym klimatem chaty góralskiej?

Jest na to sposób!

Różowy bukiet ślubny i różowe dekoracje ślubne wybiera 70% Panien Młodych. Różowy kolor występuje w wielu odcieniach i zdecydowanie najciekawszym na ślub i wesele jest jego delikatny odcień - jasny pastel. Jakby delikatnie przybrudzony i rozmydlony. Róże podane w delikatny sposób nabierają szlachetności, a w towarzystwie drewnianych dodatków prezentują się bardzo dobrze i stylowo.
Różowy świetnie wygląda w parze z bielą lub ecru - te dwa kolory lekko tonują słodki wymiar różu i dodają elegancji.

Różowe dekoracje ślubne to najczęściej dekoracje na bazie róży, eustomy i goździków. Pięknie prezentują się z dodatkiem zieleni lub szarości, w skąpej ilości.

różowe dekoracje ślubne wesele rustykalne różowe dekoracje ślubne wesele rustykalne


Ta dekoracja ślubna została przygotowana dla Panny Młodej kochającej cukierkowy róż. Na miejsce swojego przyjęcia Para Młoda wybrała góralską chatę. Oprócz dekoracji ślubnych z kwiatów na uwagę zasługuje sufit pełen podświetlonych lampionów, wiszących w towarzystwie różowych pomponów. Światło lampionów odegrało tutaj niebagatelną rolę i odebrało pierwsze miejsce barwie na rzecz klimatu całej aranżacji. Cukierkowo, ale pięknie i niebanalnie. Na parapetach stanęły ręcznie robione inicjały Pary, a okrągłe bankietowe stoły z wysokimi kompozycjami dopełniły całości i połączyły róż i rustykalny charakter w trend ślubny 2015.

różowe dekoracje ślubne wesele rustykalneLampiony i różowe, tiulowe pompony na ślub i wesele

różowe dekoracje ślubne wesele rustykalne

różowe dekoracje ślubne wesele rustykalneróżowe dekoracje ślubne wesele rustykalne różowe dekoracje ślubne wesele rustykalne różowe dekoracje ślubne wesele rustykalne

różowe dekoracje ślubne wesele rustykalne

Różowe dekoracje ślubne z róży, goździków i eustomy

Tekst i wykonanie dekoracji ślubnych: Anna Berniak, BeDeko
www.bedeko.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj