Bukiet ślubny z muszli w nowym wydaniu

Bukiet ślubny na bazie pięknych muszli to idealna opcja dla Panien Młodych chcących zachować swój bukiet w niezmienionej formie na lata. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy biorą ślub za granicą, na ciepłych wyspach lub planują wesele tematyczne z tematem muszli lub marynistycznych dodatków w tle.

I wydawało by się, że na tym koniec... Ale to absolutnie nieprawda! Bukiety ślubne z muszli z pięknymi dodatkami zyskują nowe formy i niecodzienny wyraz.

Bukiet ślubny z muszlami i futrem

To propozycja dla Panien Młodych lubiących splendor świecących kamieni, dodatków pereł i pięknych futer. To idealna wiązanka ślubna dla Panien Młodych kochających lata 50' i 60' oraz nowojorski szyk lat 20-tych. To też piękny dodatek dla Panien Młodych kochających kino i śluby glamour. Futrzane wyścielenie bukietu przywodzi na myśl luksus i szlachetność . To bukiet ślubny z pazurem.

bukiet ślubny z muszli bukiet ślubny z muszli
Bukiet ślubny  z muszli z futrem
Bukiet ślubny z muszli z futrem Bukiet ślubny z muszli nakrapianych

Bukiet ślubny z muszli z granatowymi różami

Niebanalna propozycja dla Panien Młodych kochających granat lub odcienie niebieskiego. Propozycja idealna zarówno dla brunetek, jak i blondynek. Duet muszli przełamany mocnym kolorem nadaje im zupełnie innego charakteru. Świetna propozycja dla wszystkich kochających dżins i więcej luzu, ale też niekoniecznie. W zależności od całości stylizacji ślubnej przybierze inną postać.

Bukiet ślubny z muszli
Bukiet ślubny z muszli z granatowymi muszlami Granatowy bukiet ślubny z muszli

Bukiet ślubny z muszlami z dodatkiem jeżyn

Fantastyczna propozycja dla kobiet kochających fiolet i jeżynę. Jeżyny dodają bukietowi lekkości i pozostawiają niecodzienny wygląd. Coraz częściej używany kwiat czosnku przyprawia całość in plus. Mniejszy w formie, z wyraźnym fioletowym akcentem świetnie wpisze się w każdą porę roku. Na bazie tego bukietu mogą powstawać wszelakie bukiety ślubne z muszli z dodatkiem każdego owocu.

Bukiet ślubny z muszli z jeżynami
Bukiet ślubny z muszli z jeżynami


Tekst i wykonanie bukietów: Anna Dąbek, E-koncept
www.bukietyzmuszli.pl

Fotografie: Namysław Tomaka

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj