Bukiet ślubny torebka

Bukiety torebki pojawiają się coraz częściej w propozycjach florystów jako bukiet ślubny. To nieco inna forma wiązanki ślubnej, lekko awangardowa, ale bardzo interesująca.

Bukiet ślubny torebka

Może być na bazie samych kwiatów, na bazie rączki z drutu lub z wykorzystaniem szkieletu kuferków lub torebek.
Opcja fantastyczna dla Panien Młodych, które mają problem co zrobić z bukietem ślubnym i jak go trzymać? Jest łatwiejsza w użytkowaniu, jest niecodzienna, a czy Wam się podoba? Zdecydujcie sami.

Kwiatowa Torebka na ślub - propozycja Hubert Lamański, Flower Land (Kraków)

To propozycja dla każdej Panny Młodej, może niekoniecznie można w niej coś schować jednak sama w sobie kryje wiele ciekawych i niespodziewanych elementów. Połączenie, szarych piór marabuta, białych nasion roksylum indycum z nietuzinkową forma stworzoną przez aluminiowe druty i oczywiście kwiaty hiacynta, chamelaucium, storczykiem phanaelopsis, wieloma kryształami, powoduje że Panny Młode mogą z nią iść do ślubu niczym z torebką od Gucciego.

Bukiet ślubny torebkaBukiet ślubny torebka: Hubert Lamański, Flower Land


Ażurowa torebka ślubna - propozycja Julii Szymczuk-Rozbickiej, Pracownia Tajemniczy Ogród (Warszawa)

Urocza, delikatna i ażurowa złota torebka jest bazą dla nietypowej wiązanki ślubnej. Panny Młode, które znudziły się standardowymi w kształcie kuli bukietami powinny pomyśleć o tego typu wiązance. Gipsówka, egzotyczna brunia i inne współgrające barwą kwiaty, to dodatki do gałązkowej różowej róży, która odgrywa tu pierwsze skrzypce.

Bukiet ślubny torebkaBukiet ślubny torebka: Julia Szymczuk-Rozbicka,Tajemniczy Ogród

Romantyczny bukiet w formie torebki - propozycja Izy i Beaty Urbańskich, Pracownia Azea (Łódź)

Ceniące sobie wygodę panny młode pokochają bukiet w formie torebki. Element na co dzień towarzyszący każdej kobiecie naturalnie ułoży się na ręku, z łatwością odstawimy go na bok, a jednocześnie możemy cieszyć się romantyzmem, który kryje się za kwiatami w kolorze różowym. Storczyki nadające szyku, wyjątkowa odmiana tulipanów oraz nadające romantyzmu drobne kwiaty limonium, wypływają z otwartej torebki, uchylając rąbka tajemnicy - co kryje damska torebka...

bukiet ślubny torebkaBukiet ślubny torebka: Iza i Beata Urbańskie, Azea

Bukiet ślubny torebka - propozycja Huberta Lamańskiego, Flower Land

Delikatna opcja drobnych kwiatków nakłutych na srebrzysty drut. Lekka forma bukietu ślubnego przypominającego torebkę.

bukiet ślubny torebkaBukiet torebka: Hubert Lamański, Flower Land

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

 Fot 1-3: Weselni Papparazzi
Fot 4: Magia Kadru

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj