Kwiatowe Special Things III - Stylizacja ślubna Glamour

W poprzednim „odcinku” serii Special Things poświęciłem trochę czasu na małe elementy, które niepostrzeżenie budują charakter naszego przyjęcia.

Tym razem jako SPECJAL zaproponuję jedną z bardziej modnych stylizacji ślubnych ostatnich 2 sezonów - Glamour.
Skoro mamy już motyw przewodni wybrany i dekoracja serwetek jest już określona powinniśmy zająć się kolejnymi elementami planowania naszej jedynej i niepowtarzalnej dekoracji przyjęcia weselnego.
Całe spektrum dodatków, ciekawych zdobień oraz niecodziennych form kwiatów z pewnością dopełnią nasze marzenia o najważniejszym dniu w naszym życiu.

Zdjęcia: D. Kołakowski

Kolejny raz proponujemy dekorację ślubną stylizowaną na przyjecie w stylu glamour. Mnogość kryształków które występowały w dekoracji serwetek powtarza się i tym razem w głównych dekoracjach ślubnych jako girlandy zwisające z kwiatów.

Zdjęcia: D. KołakowskiZdjęcia: Flower Land

Kryształowy charakter w swojej formie prezentują też tworzące bajeczna atmosferę szklane „bańki” w których można umieścić zarówno kwiaty jak i palące się świeczki.

Zdjęcia: D. Kołakowski

Na wejściu do sali ślubnej dumnie witają nas kompozycje w amforach oraz panele kwiatowe, na których znajdują się storczyki o kwiatach wielkości otwartej dłoni.

Zdjęcia: D. Kołakowski

Wszystko oczywiście wieńczy taras lub ogród, w którym dumnie prezentują się lampiony z kryształową aplikacją, z których przez iście „miłosne” otwory wydobywa się światło świec.

Zdjęcia: D. Kołakowski

Autor tekstu: Hubert Lamański, Flower Land
www.flowerland.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj