Bukiet ślubny z muszli symbolem wspólnej drogi przez życie

Gdy planujemy dzień ślubu chcemy, aby był on jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Często jednak dochodzimy do wniosku, że wszystko już było, a każdy pomysł wydaje się być wtórny i bez polotu. Potrzebujemy oryginalności.

Wbrew schematom - oryginalny bukiet ślubny

Taką oryginalność odnajdziemy w przepięknych bukietach z muszli. Bogactwo mórz zebrane w niezwykłe wiązanki, nie tylko podkreśli urok każdej Panny Młodej, ale także doda całej uroczystości powagi i dostojności.
Subtelny motyw muszli może być elementem dekoracji stołu, ozdabiać samochód młodej pary lub stanowić tematyczną pamiątkę dla gości.

Fotografie: Atelier Pryzmat

Nie tylko plaża i ślub na plaży...

Muszla, jak wiadomo, jest znakiem rozpoznawczym wędrowców, udających się do Santiago de Compostela. Dla Młodej Pary może stać się symbolem wspólnej drogi przez życie. Solidna i twarda, jednocześnie krucha i piękna –  w pełni oddaje złożoność ludzkich relacji. Może także być wspomnieniem wyjątkowo udanych i szczęśliwych wakacji lub odwoływać się do łączących młodą parę pasji – nurkowania, podróży.

Fotografie: Weselni Paparazzi

Praktycznie i pięknie.

Bukiety z muszli przełamują schematy i wdzierają się szturmem na rynek ślubnych dekoracji. Mają zresztą dużą przewagę nad tradycyjnymi wiązankami. Nie wymagają szczególnych warunków przechowywania i pozostaną z nami na zawsze, niezmiennie piękne i świeże.Wykonane z najlepszej jakości surowców, elegancko ozdobione, są tworzone zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.

Tekst i bukiety: Anna Dąbek, bukietyzmuszli.pl
www.bukietyzmuszli.pl

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Skomentuj