Bukiet ślubny do walizki. Bukiety z papieru, z muszli i broszkowe.

Bukiet ślubny, który da się zapakować w pudełko, przesłać w najdalszy zakątek lub zabrać ze sobą po ślubie w podróż, gdzie odbędzie się sesja ślubna?

Na pewno świetnie nadają się bukiety broszkowe, bardzo modne od ostatniego sezonu, złożone z misternych broszek, guzików. Drugą propozycją są bukiety z muszli świetne do wykorzystania zwłaszcza podczas ślubów zagranicznych, egzotycznych. Kolejna ciekawa propozycja to bukiety z papieru.

fot. Weselni Paparazzi
fot. Ela Barteczko

Papierowe bukiety są bardzo lekkie, co nie jest bez znaczenia. Wyczarować z papieru można zarówno kwiaty, o wielu fakturach, barwach czy przypominające kotyliony rozety z papieru składanego w harmonijkę. Imponujące są pojedyncze duże kwiaty w rękach panien młodych czy druhen.

Gdy jesteśmy przy papierze, to warto zwrócić uwagę na wiatraczki, do których sentyment ma chyba prawie każdy. Zamiast bukietu imponujący piękny wiatraczek, lub bukiet złożony z wielu małych? Jak najbardziej.

fot. Katarzyna Zydroń

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie bukietu bez kwiatów - papierowe elementy to cudowny dodatek, czy to w postaci małych motyli, ważek, rozet, czy wiatraczków właśnie.

fot. Izabela Sekułafot. Marcin Romański

 

fot. Katarzyna Zydroń

Bukiety te mają ogromna zaletę - dobrze zapakowane, wyciągnięte po latach będą miłym świadkiem tego wielkiego dnia. A dla pasjonatów ekologii organizujących wesela w stylu eko - bukiety wykonane z papieru z odzysku.

Na pewno bukietem, który możemy zabrać ze sobą w walizce jest bukiet z kwiatów bawełny, któremu elegancji dodadzą czy to broszki, czy właśnie elementy z papieru - kwiaty czy rozety.

I w drogę z bukietem bezpiecznie ukrytym w pudełku.
Bon Voyage!

fot. AM fotografia

Specjalista portalu abcslubu.pl - Bogna Trętko, Paper Flower Art
www.paperflowerart.pl

 

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj