Trendy ślubne 2013 a bukiety ślubne zamówione przez Panny Młode.

Rok i sezon ślubny 2013  już za nami. Wszystkie trendy we florystyce ślubnej ogłoszone na ten czas przez "mądre głowy" też już przebrzmiały.

Trendy trendami, lansowana moda modą, a życie pisze swoje scenariusze. Bukiety tęczowe -multikolor, ombre - od bieli do wybranego przez pannę młodą  koloru, romantyczne - z wielu gatunków kwiatów w pastelowych kolorach, one tone - monochromatyczne i inne tyle tego było. Propozycji wiele, dla każdego coś miłego. Chętnie pokazujemy to, czym jednak zachwyciły się i co zamówiły klientki w naszej pracowni w ostatnim roku.
Koloru było dużo. Niektóre panny młode poszły w odważne kontrastowe zestawienia fuksji i pomarańczu, bądź intensywne odcienie żółci.

 

 

Ognista czerwień, jak co roku chętnie zamawiana. W zaprezentowanym bukiecie widzimy połączenie róży o większej główce, róży gałązkowej i czerwonej frezji.

Romantyczne, lekkie i delikatne bukiety gdzie widzimy konwalie, białą buwardię, gałązkowe róże, gipsówkę ale i krągłe peonie królowały w maju,czerwcu i lipcu.


Panny młode chętnie zamawiały klasyczne w formie kule i spływające bukiety w formie łezki w odcieniach fuksji i fioletu z pięknym storczykiem Vanda.


I bukiety monochromatyczne w klasycznej bieli, kolorze ecru z jednego ratunku kwiatów pojawiły się również na liście panien młodych i ich druhen.


Obserwujemy większe zainteresowanie wiankiem na głowę panny młodej, który jest wykonany z kwiatów, występujących w bukiecie ślubnym. Na sezon 2014 już pojawiły się takie zamówienia.
Może to nowy trend.... :)


  Julia Szymczuk - Rozbicka / Pracownia Tajemniczy Ogród /www.tajemniczyogrod.waw.pl
  FB :https://www.facebook.com/tajemniczy.ogrod

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj