Kwiatowe special things II - sala weselna – dekoracja serwetek

Czy wyobrażacie sobie ten jeden, jedyny dzień w Waszym życiu? Tysiące pytań krążących w głowie…

Jakie atrakcje zaproponować Gościom? Kiedy i co podać do jedzenia? Jaką muzykę grać, aby Goście dobrze się bawili?
Jak się ubrać, żeby było najpiękniej, najlepiej, najcudowniej. I najważniejsze… co zrobić aby sala weselna wyglądała niepowtarzalnie, niecodziennie, nietuzinkowo i aby była tylko „Wasza”.
Druga część special things pomoże Wam dobrać dodatki i elementy, które podkreślą charakter uroczystości oraz wydobędą urok całej stylizacji ślubnej.

Dekoracja serwetek to element, który przez wiele osób uważany jest za nieistotny w całej stylizacji ślubnej. Jednak ten detal, przy odpowiednim zaaranżowaniu, znacznie podniesie prestiż przyjęcia.

 

 

Taśma cyrkoniowa doskonale sprawdzi się w dekoracjach serwetek na weselu w stylu glamour

 

Mini precelki przewiązane naturalną rafią czy wrotycz jako główny element dekoracyjny, to motywy odpowiednie na wesele w stylu rustic lub góralskim.

 

Na wesele w stylu American Dream wyśmienite będą połyskujące srebrne opaski z kryształkiem osadzonym na szczycie, natomiast opaska z czyśćca wełnistego z kraspedią idealnie sprawdzi się w, tak obecnie popularnej, stylizacji schabby chic.

 

Gdyby ktoś zapragnął zorganizować swoje wesele w okresie wiosennym, to doskonałym uzupełnieniem dekoracji będą mini motyle, misternie wycinane z kolorowych papierów, lub ręcznie robione małe papierowe kwiaty, które wieńczyć będą serwetkę przewiązana kolorową wstążką.

 

Dla osób, które fascynuje mroźna północ, proponujemy dekoracje serwetek w stylu skandynawskim,
czyli na biało, z lekką nutą ekstrawagancji. Motyle, tym razem w kolorze śniegu oraz drobne, delikatne i pomalowane na biało gałązki „egzotycznej rośliny”.
Koronka koronka koronka – subtelnie delikatnie, modnie i ponadczasowo tak w kilku słowach można określić dekoracje na bal w stylu vintage.

Być może pod wpływem tych kilku przykładów niektórzy z Was zapragną zaskoczyć swoich Gości niebanalną dekoracją serwetek? Jeśli jeszcze kogoś nie przekonały te przykłady special things, to zapraszam na kolejną część, gdzie zajmiemy się resztą małych oraz większych elementów tworzących odpowiedni klimat wyjątkowej dekoracji weselnej.

Ekspert portalu abcslubu: Hubert Lamański, FlowerLand
www.flowerland.pl

 logo_flower_land

 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj