Weselne życie piwnicznych skarbów. Proste, niebanalne dekoracje stołów weselnych.

Zamiast naręcza wyszukanych kwiatów - wystarczy kilka skrzynek jabłek, szyszki zebrane w lesie, papierowe kwiaty z książek przeznaczonych na makulaturę i mamy doskonały materiał do wykonania niepowtarzalnej dekoracji stołów weselnych.

Na stołach niekoniecznie muszą pojawić się typowe wazony. W piwnicach rodziców są często skarby - butelki, które po wyszorowaniu zabłysną na weselnych stołach. Wystarczy do nich włożyć polne kwiaty, papierowe wiatraczki, gałęzie z przydomowego sadu.

Jeszcze jeden piwniczny skarb może zostać gwiazdą wieczoru - słoiki. Przewiązane wstążką lub sznurkiem świetnie pasują do sielskiego wesela. Cudownie wyglądają w nich świece. Natomiast owinięte pięknymi kolorowymi papierami odnajdą się w każdej, nawet bardzo eleganckiej aranżacji.

Filiżankom, dzbankom i sosjerkom z rodzinnych zbiorów na pewno dobrze zrobi przewietrzenie i udział w weselnej imprezie w charakterze eksponatów. Czarująco wyglądają filiżanki z piwoniami, dzbanki z których wypływają hortensje, wiosenne gałązki z pączkami kwiatów lub jesienne liście.

Bardzo ciekawym pomysłem jest aby dekoracje na stołach różniły się między sobą. Każdy stół to inna historia, którą opowiedzieć możemy na wiele różnych sposobów za pomocą różnych naczyń, kwiatów czy dodatków.

Każdy z rodzinnych skarbów może mieć szansę na drugie - weselne życie.

1fot._Izabela_Sekua

fot. Izabela Sekuła, jakMotyle.pl

2fot.Bogna_Trtko
fot. Bogna Trętko

4fot.Aneta_Garbowskawww.garbowska.com_wykonane_dla_Naszej_Pracowni

fot. Aneta Garbowska

3fot.Izabela_Sekua

fot. Izabela Sekuła, jakMotyle.pl

5fot.Bogna_Trtko

fot. Bogna Trętko

8fot.Aneta_Garbowska_www.garbowska.com_wykonane_dla_Naszej_Pracowni

fot. Aneta Garbowska

6fot.Izabela_Sekua

7fot.Izabela_Sekua

fot. Izabela Sekuła, jakMotyle.pl

 

Specjalista Portalu abcslubu.pl Bogna Trętko
www.paperflowerart.pl

paper-flower-art_logo

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj