Panna Młoda w stylu barokowym. Dekoracje ślubne w odcieniach różu, mięty i złota

Z każdym sezonem coraz większą popularnością cieszą się tematyczne śluby. Ich główny motyw przenosi gości w opowieść, jaką przez kilka miesięcy przygotowań zorganizowali dla nich Młodzi.

barok1  

Chcąc zachęcić pary do odważnych realizacji, proponujemy stylizację o tematyce barokowej - jego główną inspiracją była Maria Antonina wraz ze swym zamiłowaniem do niebanalnego stylu życia. Nieprzeciętna była również grupa kobiet, która z pasji i zamiłowania postanowiła stworzyć niesztampową propozycję na motyw ślubny.

Zapraszamy wszystkie panny młode w podróż w odcieniach różu, mięty i złota, gdzie w każdym detalu przenosimy się do odległej epoki.

Odpowiednia suknia, fryzura i makijaż sprawiają, że Panna Młoda staje się prawdziwą księżniczką, ceniącą otaczający ją przepych. Na stole pośród świec turlają się perły, a migotliwy płomień świecy odbija się we wszystkich złotych dodatkach. Barok kochający bogactwo przejawia się tu w każdym detalu, w dekoracji serwetek, zaproszeniu ślubnym, a nawet w przeuroczych, bujnie udekorowanych muffinach.

Kompozycje kwiatowe przywodzą na myśl te często spotykane na płótnach malarskich - kwiaty w lekkim, romantycznym nieładzie tworzą rustykalny bukiet. Wachlarz jako atrybut każdej prawdziwej damy staje się jednocześnie bukietem ślubnym z obfitością kwiatów i dodatków. Nie bez znaczenia są również wnętrza -stanowią doskonałe tło do stworzenia prawdziwie klimatycznego wesela.

Zatem warto pomyśleć czy taka właśnie podróż do odległej w czasie barokowej Francji nie byłaby idealną inspiracją do realizacji Waszego ślubu. Stylizowany ślub jest bowiem niezwykle atrakcyjnym pomysłem by ten dzień pozostał na długo niezapomnianym wydarzaniem.

Autor tekstu: Beata Urbańska, Azea

barok2
barok5

barok6

barok4

barok8

barok3

barok7
barok9

barok11

barok10

barok12

barok14

barok15

barok13

barok16

barok17

azea_logo

 

Sandra Kołodziejska - Derendarz - modelka
Maria K. Klimczak - STYLISTE - stylizacja i wizaż
Justyna Jablonka - NOWA FALA - Fryzjerstwo Artystyczne
Beata i Iza Urbańskie - AZEA - dekoracje i florystyka ślubna
Dagmara Preś - SŁODKA STACJA - torty i ciasta artystyczne
Ewa Soliman - NADIA Salon Mody ślubnej
Magdalena Wolska - EVERLASTING FLOWERS - kwiaty i rośliny stabilizowane
Ewa Banaś - POMORSKA 21 - Wesela, bankiety
Agnieszka Starosta - PERFECT MOMENTS - konsultantka ślubna
Anita Komorowska, Dorota Rojek - ArtisticZOOM - Profesjonalna Fotografia Ślubna i Rodzinna
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj