Kwiatowe Haute Couture. Biżuteria kwiatowa na ślub.

Niebanalne, niecodzienne, nietuzinkowe i zupełnie niepowtarzalne. To tylko niektóre przymiotniki określające nieskończoną liczbę pomysłów, które mają floryści tworząc biżuterię z roślin.

Naszyjniki, bransoletki, wisiorki czy broszki „szyte” na specjalne okazje mogą przypominać czasy, kiedy to Maria Antonina przechadzała się po paryskich posiadłościach w strojach tworzonych tylko dla Niej, przez prekursorkę HOUTE COUTURE  Rose Bertin.

Haute_Couture3 Haute_Couture7


Biżuteria kwiatowa może stanowić alternatywę dla tradycyjnych ozdób zakładanych przez kobiety na różne okazje. Czy jest to ślub własny czy koleżanki, ważna rocznica, kolacja biznesowa, kwiatowe HOUTE COUTURE będą najważniejszym i najbardziej zapamiętanym dodatkiem.

Niezliczone formy, struktury, kolory, kształty i wielkości roślin pozwolą dostosować biżuterie do każdej sytuacji i pory. Kolie wykonane z sznurków z kolorowymi kwiatami imitującymi koraliki (Craspedia, hypericum) i specjalnym dodatkami z drewna oraz pięknym amarantowymi storczykami idealne będą dla Panny Młodej, która wybierze stylizację z elementami folkloru.

Haute_Couture5 Haute_Couture6


Drapowane liście stachysa oraz piękne małe kwiatki bordowej dalii tworzące naszyjnik oraz bransoletkę to propozycja na imprezę w stylu schabby chic.

Haute_Couture1
Haute_Couture2

Na letnie spotkanie ze znajomymi czy na ślub przyjaciółki odpowiednia będzie biżuteria z pięknym storczykiem Vanda, misternie utkana kolia z ozdobnego drutu, kryształów i dodatkiem miniaturowej Cynii oraz ciekawe bransoletki i niesamowity naszyjnik z pojedynczych płatków gerbera i igieł cykasa.

Haute_Couture8 Haute_Couture10
Haute_Couture33 Haute_Couture9
Haute_Couture11 Haute_Couture12


Biżuteria kwiatowa to przyszłość na wielkich i małych balach, to przemyślane i pełne wdzięku małe dzieła sztuki, to „EFEKT MUROWANY”.

Wszystkie prace pochodzą z zajęć florystycznych prowadzonych przez Hubert Lamańskiego.

Ekspert portalu abcslubu: Hubert Lamański, FlowerLand
www.flowerland.pl

logo_flower_land

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie: Dorota Neścior

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj