×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 183.

Dekoracje ślubne w zamkach i pałacach

Szukając niezwykłego miejsca na swój ślub i wesele, narzeczeni skłonni są przejechać wiele kilometrów i pokonać wiele trudności, by znaleźć odpowiednie miejsce.

Nawet najpiękniejsza sala weselna czy restauracja nie posiada jednak tej odrobiny magii i romantyzmu, jaką mają zamki czy pałace. Dlatego często Państwo Młodzi decydują się na śluby wyjazdowe. Wymagają one może więcej zaangażowania w organizację, ale są opcją o wiele bardziej interesującą niż klasyczne wesele.


W wielu takich obiektach mamy do dyspozycji powóz z końmi bądź bryczkę. Kuchnia oferuje staropolskie potrawy, w tym również dziczyznę, podawane np. przez kelnerów ubranych w stare klasyczne stroje. Obiekty takie posiadają zazwyczaj wiele miejsc noclegowych, więc nie powinno być problemu z rozmieszczeniem gości. Często otoczone są pięknymi parkami lub ogrodami, które mogą być wymarzoną scenerią do pleneru filmowego lub fotograficznego.

Pałac Leżany

Pałace czy zamki nierzadko mają na swoim terenie mały kościółek lub kaplicę wchodzącą w skład obiektu. Zdarza się również, że w danej miejscowości jest zaprzyjaźniony Ksiądz, który chętnie poprowadzi ceremonię zawarcia związku małżeńskiego. Jest to idealne wyjście dla osób, które marzą o prywatnej, intymnej atmosferze, a nie mają możliwości zorganizowania tego np. w plenerze.

Pałac Galiny


Dla marzących o weselu w stylu biesiadnym jest to również dobre rozwiązanie, gdyż majątki te mają czasem na swoim terenie stajnie lub inne budynki gospodarcze przerobione na karczmy lub sale biesiadne.

Zamek Ryn

Warto się zastanowić nad wybraniem zamku lub pałacu, gdyż istnieją tam warunki sprzyjające aranżowaniu niepowtarzalnych elementów uroczystości, które przez niezwykłe, czasem bajeczne otoczenie mogą utrwalić się w pamięci naszej i naszych gości, jako wyjątkowe przeżycie.

Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl - Anna Trzeciakiewicz, Edan-Art
Fotografie: Anna Trzeciakiewicz, Edan-Art
www.edan-art.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj