Dekoracje ślubne i weselne: wstążka w roli głównej

Wstążki często przewijają się w ślubnych dekoracjach, co więcej, stają się coraz bardziej popularne już nie tylko jako element dekoracji, ale jako ich główna część.

 

Doskonale sprawdzają się przy coraz częstszych ślubach w plenerze. Powiewające na delikatnym wietrze dodają dekoracjom lekkości i świeżości. To kolejny motyw, który przy niewielkim wkładzie pracy i finansowym, udoskonali ślub i przyjęcie weselne. Mnogość kolorów i materiałów (satyna, organza, aksamit, a czasem po prostu papier) sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie pasujące do jego stylu przyjęcia. Ogranicza was jedynie wasza wyobraźnia.

Można z nich zrobić „ściankę”, która ustawiona za parą młodą będzie stanowiła tło podczas zaślubin, lub ustawić ją jako swojego rodzaju kolorowe wejście przez które para młoda musi się przedostać idąc do ołtarza. Równie ciekawym pomysłem, który jednocześnie sprawi, że styl dekoracji będzie spójny, jest wykorzystanie takiego wstążkowego tła przy stole ze słodkościami. Kiedy wszystkie dekoracje współgrają ze sobą, nikt nie pozostanie obojętny.

Proste krzesła ozdobione powiewającymi paskami materiału pięknie prezentują się nie tylko na zdjęciach. Wstążeczki z nadrukowanymi Waszymi imionami i datą ślubu doskonale sprawdzą się jako ozdoba podziękowań dla gości. Wstążki mogę być również wykorzystane jako dekoracja sukienek dziewczynek sypiących kwiatki przed parą młodą lub druhen.

Fot. Ślubna Pracownia Fot. greenweddingshoes
Fot. middleaisle.blogspot.com
Fot. petalsbyxavi.wordpress.com
Fot. Ślubna Pracownia Fot. Ślubna Pracownia
Fot. intimateweddings.com
Fot. rocknrollbride.com


Eksperci portalu abcslubu.pl - Edyta Wenc i Szymon Viese, Ślubna Pracownia Bydgoszcz
www.slubnapracownia.pl

Fot. Ślubna Pracownia / Internet

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj