Relacja z czatu z Hubertem Lamańskim – ekspertem portalu abcslubu.pl

 Czat z ekspertem to nowa akcja, która ruszyła od marca na portalu ślubnym - abcslubu.pl.

 

4 kwietnia odbyło się 2 spotkanie z cyklu, tym razem dotyczące florystyki ślubnej i dekoracji ślubnych.
Podczas czatu miałem przyjemność odpowiedzieć na kilkadziesiąt pytań związanych z tematem kwiatów oraz dekoracji na ślub.

Tematyka zadawanych pytań była różnorodna, najczęściej przyszłe Panny Młode pytały o dobór bukietów do sukni, ale również pojawiły się pytania nt. odpowiedniego doboru dekoracji w kościele, sali weselnej, trwałości roślin podczas upalnego lata, a także niecodziennych i „szalonych" dodatków ślubnych.

Nie zabrakło pytań o trendy, które będą panowały w najbliższym sezonie, a także na ile wcześniej należy się skontaktować z florystą w celu doboru idealnego bukietu i dekoracji ślubnej.

Poniżej kilka ciekawych postów na temat oryginalnych kolorów kwiatów na ślub oraz szalonych dodatków ślubnych:

layla
Witam, Mam następujące pytanie chciałabym aby bukiet był bardzo mocnym akcentem kolorystycznym ale kolory które preferuję to ciemny bordo, śliwka, fiolet granat, czarny . Czy jest szansa zdobycia ciekawych kwiatów w tych kolorach?

Ekspert Hubert Lamański
Kwiatów bardzo czarnych raczej nie ma. Są natomiast bardzo ciemne np. Róża Black bacara, eustoma fioletowa oraz granatowa, Cosmos onętek o czekoladowym kolorze, są oczywiście popularne calle. Goździki mają również barwy bardzo nasycone i mocne.

layla
A z szalonych dodatków do kwiatów? Na co dzień z mężem mamy dość mroczny styl ze względów gustów muzycznych, ale pochodzimy z rodziny katolickiej, nie chcemy przesadzić, ale przemycić trochę mroku

Ekspert Hubert Lamański
np. dekoracje z ciemnych ozdobnych drutów lub pióra strusie, są czarne i białe

layla
super już mi się podoba :)

Zapraszam na kolejny czat z ekspertem portalu abcslubu, który odbędzie się 18.04.2012 r. w środę. Tym razem dotyczyć będzie URODY, a odpowiadać na pytania będzie eksepert portalu Oskar Bachoń.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj