Dziekonski.pl - zakład krawiecki

Dzięki dostępności oferty Mistrza Krawiectwa Roberta Dziekońskiego w internecie możecie Państwo, siedząc wygodnie w domu przy komputerze, wybrać i skomponować poszczególne części garderoby.

 

 

Zakład Krawiecki Roberta Dziekońskiego podtrzymuje wieloletnie tradycje rodzinne. Założycielem był znakomity mistrz krawiecki Antoni Dziekoński, człowiek niezwykły, niekwestionowany autorytet i ekspert w sprawach wykonania i konstrukcji ubiorów. Tajniki zawodu poznawał od 16 roku życia. Swój zakład założył w latach 60 poprzedniego stulecia i przez ponad 40 lat wyrobił renomę i dobrą markę odzieży szytej na miarę.Antoni Dziekoński był wielokrotnie nagradzany za działalność na polu krawiectwa. Potwierdzają to liczne odznaczenia i dyplomy ze strony Cechu Rzemiosł.

Swoją wiedzę i umiejętności a także motto życiowe ”Czym więcej człowiek umie, tym bardziej jest poważany i łatwiej znajdzie pracę i zadowolenie życiowe” przekazał swojemu synowi – Robertowi Dziekońskiemu. 

Mistrz Krawiectwa Robert Dziekoński z powodzeniem kontynuuje najlepsze tradycje krawieckie, równiez poprzez ciągłe udoskonalanie i rozszerzanie swojej oferty.

Zapraszamy do sklepu: www.dziekonski.pl

koszula na ślub
moda męska na ślub
kolorowa kamizelka na ślub
ślubna moda męska
kamizelka na ślub
ślubna moda męska, koszula na ślub
ślubna moda męska, koszula męska na ślub
ślubna moda męska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj