JubilerSezam.pl - skarbnica biżuterii

Sklep Jubilerski „SEZAM” to firma istniejąca od 1994 r. Jej założyciele, Barbara i Bogdan Buczek, zapragnęli stworzyć nową jakość sklepów jubilerskich pozwalających każdemu poczuć się pięknie i wyjątkowo, za przystępną cenę. Nieustanna dbałość o jakość i różnorodność oferowanej biżuterii została szybko doceniona przez klientów.

 

By jak najlepiej zaspokoić Ich oczekiwania, otwierały się stopniowo kolejne salony jubilerskie „SEZAM”. Obecnie jest ich jedenaście, wszystkie znajdują się w południowej części województwa małopolskiego. W salonach jubilerskich SEZAM jak w baśniowym skarbcu „Sezam-ie” każdy znajdzie to czego szuka.

Od pierścionków zaręczynowych (również z brylantami) poprzez obrączki ślubne (w ofercie ponad 500 modeli) po biżuterie ze Swarovskim czy perłami pasującą do stroju PANI MŁODEJ. Lata doświadczeń oraz nawiązane kontakty (współpraca z największymi producentami biżuterii w Polsce i za granicą) pozwala przedstawić bardzo bogatą i konkurencyjną cenowo ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do sklepu internetowego: www.jubilersezam.pl

kryształowa biżuteria ślubna
 biżuteria ślubna
obrączki ślubne obrączki ślubne
pierścionek zaręczynowy pierścionek zaręczynowy
bransoletka na ślub i wesele
niebieska biżuteria ślubna
 biżuteria ślubna
perlowa biżuteria ślubna
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj