Sklep internetowy z etolami i szalami ślubnymi -GOFashionDesigner

Wiele Panien Młodych podczas przygotowań do ślubu i wesela zastanawia się nad zakupem odpowiedniego okrycia do sukni ślubnej. Niezależnie od tego, czy obawiają się chłodu, czy ich suknia ślubna odkrywa sporo, a zdecydowały się na ślub kościelny, szukają czegoś, co mogłyby narzucić na ramiona. Z pomocą przychodzi Grażyna Osiecka i jej autorski sklep - GOFashionDesigner.

ślub wesele etola ślubna okrycie ślubne szal etola z futra eko GoFashionDesigner sklep internetowy inspiracjeEtola ślubna - GoFashionDesigner
Bransoletka - Apart
Makijaż - Kasi Makeup
Garnitur, koszula, mucha - Pawo
Zdjęcie - EnStudio

Tak o sobie mówi Grażyna Osiecka, czyli GoFashionDesigner:

"Moja usługa to coś więcej niż samo projektowanie dodatków ślubnych. Klientki często trafiają do mnie w poszukiwaniu etoli, a wychodzą z kompletną ślubną stylizacją – na życzenie dobieram im kolor kwiatów, biżuterię, ozdoby do włosów. Dzięki temu, że mam doświadczenie w projektowaniu, widzę całą sylwetkę Klientki i podpowiadam, jakie kolory do niej pasują, pokazuję faktury, z którymi Klientka nigdy wcześniej nie miała do czynienia. To jest nasza wspólna, ślubna praca, mam nadzieję, że przyjemna również dla samych Klientek. W mojej pracowni w Warszawie dyskutujemy, dobieramy materiały, przymierzamy, wybieramy, aż znajdziemy najlepszy ślubny look!  

Często poznaję się z Panną Młodą, która trafia do mnie nie wiedząc nawet, że ma możliwości wyboru w kwestii dodatków ślubnych, i że są one dużo szersze niż standardowe kolory i wzory. Wspólnie tworzymy tę bezpieczną przestrzeń, w której jest czas i miejsce na eksperymentowanie, odrobinę i zabawy i odejście od klasyki, jeśli Panna Młoda sobie tego życzy – i wybieramy najlepszą dla Panny Młodej opcję.

Podczas naszej współpracy Klientka zaczyna poznawać różne faktury, kolory i wzory dodatków, zaczyna rozumieć, że ma wybór i angażuje się w proces powstawania okrycia. Czasami wystarczy np. zmiana koloru etoli np. z ecru na brudny róż i to ona właśnie odmienia całą stylizację, a Pannę Młodą nareszcie „widać”. Bardzo lubię ten moment przemiany samej Panny Młodej.

Wspieram Klientki w poszukiwaniach ich ślubnego looku i cieszę się za każdym razem, kiedy dostaję od Panny Młodej zdjęcie w moim okryciu i wiadomość, że dzień ślubu był dla niej niepowtarzalny i wyjątkowy."

ślub wesele etola ślubna okrycie ślubne szal etola z futra eko GoFashionDesigner sklep internetowy inspiracjeEtola ślubna - GoFashionDesigner 
Suknia ślubna - Afrodyta Moda Ślubna
Garnitur, koszula, mucha, poszetka - Pawo 
Zdjęcie - EnStudio

Zapraszamy na zakupy do sklepu online:  www.gofashiondesigner.com

 

Grażyna Osiecka,
GoFashionDesigner,
www.gofashiondesigner.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj