Ślub bez okularów! Do końca września można skorzystać z promocji na laserową korekcję wad wzroku!

Do końca września można skorzystać z promocji na laserową korekcję wad wzroku przeprowadzaną metodą TransPRK lub FemtoLASIK i zyskać 50% zniżki na operację drugiego oka. Warto umówić się na wizytę kwalifikacyjną i uwolnić się od okularów raz na zawsze!

korekta wzroku rabaty

Zabieg korekcji wady wzroku metodą TransPRK jest wykonywany jednoetapowo, z wykorzystaniem lasera ekscymerowego – nie ma tu potrzeby dotykania oka jakimkolwiek narzędziem. Brak cięcia czy usuwania nabłonka rogówki zmniejsza ryzyko komplikacji niemal do zera oraz pozwala na szybsze gojenie i zmniejszenie dolegliwości bólowych.


TransPRK stosuje się głównie w przypadku:

- krótkowzroczności od -1,0 do -9,0 Dsph,
- astygmatyzmu.


Laserowa korekcja wzroku przeprowadzana metodą TransPRK jest zalecana przede wszystkim aktywnym pacjentom: osobom uprawiającym sporty ekstremalne, sportowcom, pracującym w policji i wojsku. Jest także stosowana u pacjentów z nieregularnościami powierzchni zrębu rogówki, w przypadku konieczność poprawienia wyniku po wcześniejszej laserowej korekcji wzroku.

FemtoLASIK to skuteczna metoda korekcji większych wad wzroku, za pomocą której można skorygować:
- krótkowzroczność od -1,0 do -9,0 Dsph,
- nadwzroczność od +1,0 do +5,0 Dsph,
- astygmatyzm do 5,0 Dcyl.


Metoda FemtoLASIK jest bezbolesna, trwa tylko kilka minut, a wykonywana jest na obojgu oczach równocześnie. Pacjenci nie muszą nosić opatrunków po zabiegu, a dobre widzenie uzyskują już po kilku godzinach! Co ważne, ewentualne powikłania po zabiegu w postaci efektu aureoli, zespołu suchego oka czy stanów zapalnych oka są niezwykle rzadkie.

Korekcja wzroku przebiega dwuetapowo, z wykorzystaniem dwóch laserów: ekscymerowego oraz femtosekundowego. W pierwszym etapie na rogówce tworzony jest płatek, który jest następnie delikatnie odchylany. Dzięki mikroskopijnej dokładności lasera femtosekundowego krawędzie tworzonego płatka są idealnie równe i gładkie, co skutkuje lepszymi wynikami pooperacyjnymi. Po odchyleniu płatka wiązka lasera ekscymerowego działa na odsłonięte, głębsze warstwy rogówki, modelując jej kształt i zmieniając jej moc optyczną. W Klinice Okulistycznej OFTALMIKA w Bydgoszczy do wykonania płatka wykorzystuje się superprecyzyjny szwajcarski laser femtosekundowy FEMTO LDV Z8, zapewniający pacjentom bezpieczeństwo i przewidywalność zabiegu.


Od 1 lipca do 30 września Klinika Okulistyczna OFTALMIKA w Bydgoszczy obniża o 50% cenę zabiegu laserowej korekcji wady wzroku wykonywanej metodą TransPRK lub FemtoLASIK dla drugiego oka, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Promocja obejmuje pacjentów, którzy przejdą badania kwalifikacyjne do 30 września 2018 roku. Zabieg laserowej korekcji wady wzroku wykonywanej metodą TransPRK lub FemtoLASIK powinien być wykonany od lipca do końca 2018 roku.

Nie zwlekaj z decyzją i zapisz się na wizytę kwalifikacyjną już dziś: tel. 52 370 20 02.


Więcej informacji o promocji TU.


Więcej o laserowej korekcji wad wzroku przeczytasz TU.


Uwaga! Ostateczną decyzję o rekomendowanej metodzie korekcji wzroku podejmuje lekarz okulista po przeprowadzeniu szeregu specjalistycznych badań.


Rabatu udziela:
Klinika Okulistyczna OFTALMIKA
ul. Modrzewiowa 15, Bydgoszcz
tel. 52 370 20 02


www.oftalmika.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

3 komentarzy

  • Link do komentarza Wika sobota, 06 październik 2018 22:25 napisane przez Wika

    Ja mogę zarekomendować klinikę w Białymstoku- a dokładnie lekarza Michnowskiego- bo tez pozwoliłam sobie na taki zabieg dokładnie przed ślubem. I spojrzałam na mojego przyszłego męża zupełnie z innej strony:-)

  • Link do komentarza Oftalmika wtorek, 21 sierpień 2018 11:18 napisane przez Oftalmika

    Dzień dobry, Klinika mieści się w Bydgoszczy (bliko stacji kolejowej Bydgoszcz Leśna). Na stronie http://www.oftalmika.pl znajduje się mapka. Co do procesu gojenia pierwsze efekty laserowej korekcji wzroku odczuwa się zaraz po zabiegu – choć pacjent może poczuć dyskomfort, a oczy trochę piec, to po ok. 15 minutach wady już nie ma. W pierwszych dniach po zabiegu czy mogą być trochę podrażnione, a mózg przyzwyczaja się do prawidłowego widzenia. W pierwszym tygodniu po zabiegu należy unikać intensywnej pracy, ponieważ oczy muszą odpoczywać do czasu wygojenia się rogówki. Więcej informacji w filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=fQoI1XEX0a8&list=PLUWplGoLpoSkfxqMY0rL-Fxcr_zZypenr&index=17 Zapraszamy do kontaktu tel.: 52 370 20 02.

  • Link do komentarza Lidka środa, 08 sierpień 2018 06:11 napisane przez Lidka

    To w Warszawie, a gdzieś na wschodzie Polski ? Coś ktoś ? I czy faktycznie tuż po można normalnie funkcjonować ?

Skomentuj