Atrakcja weselna jakiej nie było

Dodatkowe atrakcje nie są najważniejszym i nieodłącznym elementem każdego wesela, ale większość Par chce urozmaicić swoje przyjęcie czymś wyjątkowym co sprawi, że goście będą się jeszcze lepiej bawić.

 

Dlatego na weselach bardzo często spotkamy się z fontannami czekolady, sztucznymi ogniami czy pokazami barmańskimi. Jednak problem pojawia się gdy chcemy zaskoczyć gości czymś naprawdę oryginalnym i nietypowym. Nawet po przejrzeniu dużej ilości różnych ofert atrakcji weselnych okazuje się, że bardzo trudno znaleźć coś takiego. Wydaje się, że wszystko już było. Na szczęście, co jakiś czas pojawia się coś naprawdę ekstra, coś zupełnie nowego, idealnie nadającego się na wesele. Tak właśnie jest w przypadku Flipomanii. To atrakcja, która podbiła już USA i od niedawna dostępna jest również w Polsce.

Flipomania to usługa polegająca na tworzeniu flipbooków. Ale co to jest flipbook?
Z angielskiego flip oznacza wertować, natomiast book to książka. Tak więc dosłownie tłumacząc, flipbook to 'książeczka do wertowania'. Jest to rodzaj bardzo prostej animacji. Podczas wertowania ukazują się nam kolejne obrazki, tworząc iluzję ruchu. Brzmi to może tajemniczo, ale jest to coś, z czym spotkała się większość z nas, chociaż zapewne nie pod nazwą flipbook. Będąc dziećmi rysowaliśmy na rogu zeszytu ludzika, który na kolejnych kartkach na przykład podnosił coraz wyżej rękę. Szybko wertując kartki wydawało się nam, że ludzik rzeczywiście podnosi rękę, ponieważ powstawał efekt ruchu. Flipbooki oferowane przez Flipomanię to połączenie właśnie takiej bardzo prostej formy animacji z wykorzystaniem nowych technologi. Wyobraźcie sobie teraz, że zamiast rysowanego ludzika jesteście Wy. Nagrywacie krótki filmik, a następnie oglądacie go na papierze wertując książeczkę - to właśnie jest spersonalizowany flipbook.


W mobilnym studio Flipomanii, rozstawianym w miejscu wesela, Para Młoda i goście występują w 6-sekundowych filmikach, z których od razu robione są flipbooki. Tworzone są w niecałe 3 minuty, dlatego już chwilę po zakończeniu nagrania, dostajecie flipbooka składającego się z filmiku, w którym dopiero co wystąpiliście.

Dlaczego tego typu atrakcja jest idealna na wesele? Ponieważ Flipomania to równocześnie świetna rozrywka dla wszystkich uczestników przyjęcia, dużych i małych, a także oryginalna i bardzo ciekawa pamiątka dla gości, którą mogą zabrać do domu i jeszcze długo po weselu wspominać je, wertując swojego flipbooka. Poza tym, tego typu rozrywka to absolutna nowość w Polsce i tylko Flipomania ją oferuje, dlatego możecie być pewni, że zaskoczycie swoich gości i będziecie mieli coś, czego inni jeszcze nie mieli.

„Szczerze możemy powiedzieć, że w każdym miejscu, w którym się pojawiamy budzimy bardzo pozytywne emocje. Pierwsza reakcja jest zawsze taka sama – czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! Potem zaczyna się nagrywanie wymyślnych filmików. Uczestnicy naszej zabawy przebierają się w gadżety – peruki, czapki, okulary, które udostępniamy, wymyślają scenariusze swojego występu albo spontanicznie szaleją przed kamerą i co najważniejsze, bardzo dobrze się przy tym bawią. Po zakończeniu nagrania większość odchodzi sądząc, że swojego flipbooka otrzyma dopiero później, zapewne pod koniec wesela. Wtedy pojawia się kolejne zaskoczenie, gdy informujemy ich, że wystarczy chwilę poczekać i zaraz flipbook z ich występem będzie gotowy. Ostatnim etapem zabawy jest oglądanie już gotowego flipbooka, pokazywanie go pozostałym i porównywanie, kto zrobił ciekawszy.” - mówi Adam Szczepański, właściciel Flipomanii.


Warto zwrócić uwagę, że w przypadku większości atrakcji weselnych jest to tylko chwilowa rozrywka podczas imprezy. Kiedy przyjęcie się kończy, pozostaje nam tylko wspomnienie smaku pysznej czekolady lub widoku pięknych fajerwerków. Natomiast w tym przypadku tworzone są gadżety, które są upominkami dla gości. Dlatego też flipbooki mogą spełniać rolę wyjątkowych podziękowań dla gości. Każdy bawiąc się w studio Flipomanii podczas wesela dostanie flipbooka z sobą w roli głównej, ale będzie on w specjalnej okładce, przygotowanej na konkretne przyjęcie. Na okładce mogą znaleźć się imiona nowożeńców, data ślubu i zdjęcie, natomiast na tylnej części krótki tekst podziękowań. W ten sposób dostajemy dwa w jednym, świetną atrakcję weselną i bardzo oryginalne podziękowania.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, pokazującego, jak działa Flipomania: FILM

Fot.: Flipomania
www.flipomania.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj