Wieczór panieński według Dawida Ozdoby, lidera BadBoys

Specjalnie dla portalu www.abcslubu.pl Dawid Ozdoba opowiada o wieczorach panieńskich.

 

MB: Co zadecydowało o tym, że zajmuje się Pan męskim tańcem erotycznym?

DO: Nie mogłem znieść tego, że taniec erotyczny w Polsce jest na tak niskim poziomie. Obecnie chłopaki z BadBoys są dopracowani do perfekcji jeżeli chodzi o ciało , dodatkowo są bardzo kulturalni, kreatywni i wykształceni. Jako pierwsi w Polsce pokazaliśmy swoje twarze w Internecie, nie ukrywaliśmy osobowości i potraktowaliśmy to jak profesjonalną prace. Dzięki nam wieczory panieńskie nabrały takiej formy jak teraz. Nie jest to już temat tabu jak na początku. Imprezy nie są skromne gdzieś w zaciszu domowym, tylko obecnie wieczór panieński jest prawie tak ważny jak wesele. Biorąc tancerza z BadBoys ma się pewność, że pokaz który wykona pozostanie w pamięci przez długie lata i będzie w pełni profesjonalny.Zadziała na zmysły.

MB: Od jak dawna tańczy Pan w grupie BadBoys? Chyba najpopularniejszej w Polsce...

DO: Od samego początku. Zawsze jak coś robię myślę jak szachista kilka ruchów do przodu i tak zrobiłem też, gdy zacząłem tańczyć. Chociaż byłem sam nazwałem się grupą i bardzo szybko tak się stało. Początkowo było nas 3 potem 4 i na koniec 5. W tym czasie trafiłem do programu „Sextet" gdzie TVN zbierał chłopaków do męskiej rewii tańca erotycznego. Jednak w programie usłyszałem coś, co mi się nie spodobało. Miałem być u nich i zostawić BadBoys. Stwierdziłem, że oni się rozpadną po roku , a BadBoys będzie za kilka lat najlepszą grupa w Polsce. I tak się właśnie stało ich już nie ma , a my działamy na pełnych obrotach.

MB: Jak często zmienia się skład grupy tancerzy erotycznych?

DO: Pod tym względem jestem bardzo mało tolerancyjny! Robię ostrą selekcję na początku gdy przyjmuję tancerzy, ale też w czasie gdy tancerz już jest musi trzymać odpowiedni poziom i być w pełni profesjonalistą. Mam swoje zasady i jeżeli ktoś je złamie wylatuje. Obecnie jest podstawowy skład plus mamy tancerzy współpracujących z całej Polski. Najgorsze jest to, że tancerze wyrzuceni z BadBoys tworzą swoje grupy tancerzy, które bardzo obniżają poziom tańca erotycznego. Przykładem jest chłopak z naszej dawnej ekipy, który był jedynie dodatkiem do BadBoys i daliśmy mu czas, żeby się douczył i wstąpił do głównego składu. Daliśmy mu szanse wystąpić na scenie w swoim przygotowanym pokazie i zrobił to bardzo, ale to bardzo żałośnie. Został wyrzucony tego samego dnia i ja musiałem wtedy zrobić swój pokaz solowy i nadrobić to, co on popsuł. Po tym incydencie zaostrzyłem kryteria przyjęć do BadBoys, a on stworzył swoją grupę tancerzy, która próbuje od lat naśladować żałośnie BadBoys.

MB: Jakie predyspozycje musi mieć mężczyzna wchodzący w skład grupy?

DO: Nie zdradzę wszystkiego, ale najważniejsze to podejście do Kobiet. Po drugie prezencja, po trzecie wykształcenie, kreatywność i taniec. Często dostajemy zgłoszenia od facetów , którzy nie rozumieją jak ważna jest nasza praca. To dzięki nam Kobiety mogą na chwilę uciec od rzeczywistości. Mogą zapomnieć o obowiązkach i się wyszaleć. Dlatego tancerz musi zrobić idealne show, a dodatkowo po takim pokazie często rozmawiamy z Kobietami i wtedy osobowość jest bardzo ważna. Jak kiedyś napisałem w ogłoszeniu- nie szukamy buraków , szukamy najlepszych!!! Każdy w naszej grupie m silną osobowość i przyjaźnimy się w życiu osobistym. Na naszej stronie obok zdjęc i filmów z pokazów można zobaczyć tez prywatne „BadBoys po godzinach" - czyli nasze prywatne zdjęcia , wspólne wypady np. Bungle itp.

MB: Jak Pan i Panowie z grupy dbacie o siebie?

DO: Oj. Temat rzeka. Kobiety na imprezach zwracają uwagę na wszystko-dosłownie. Każdy z nas dużo czasu spędza na siłowni dodatkowo uprawia inne sporty i sztuki walki. Solarium, ale bez przesady. Odpowiednia dieta i... nie zdradzę więcej. Trzeba nas poznać osobiście.

MB: Jak często tańczycie grupą na wieczorach panieńskich ? zwykle są to pokazy grupowe czy jednak solowe?

DO: Wakacje to sezon wieczorów panieńskich, współpracujemy z najlepszymi klubami w Warszawie i pokazów mamy dużo. Ostatnio słyszałem miły tekst, że wieczór bez BadBoys to nie prawdziwy wieczór panieński. W okresie wakacyjnym w tygodniu tańczymy grupowo nad morzem najczęściej jest to Mielno, a w weekendy na panieńskich w Warszawie oraz całej Polsce pokazy solowe. Po wakacjach ruszamy w trasy po Polsce i czasami po Europie. Lecimy do Grecji, Anglii na Litwę. Często bierzemy też udział na nagraniach do telewizji np. programy ,teledyski itp. Chłopaki z BadBoys grają też w reklamach, chodzą na pokazach mody, biorą udział w sesjach zdjęciowych i tańczą tez na imprezach firmowych. Jesteśmy dosłownie wszędzie tam gdzie działa grawitacja.


MB:
Jak reagują kobiety na wieczorach panieńskich na taką"niespodziankę" przygotowaną przez przyjaciółki?

DO: Pytania tendencyjne nie powinny tutaj być. A tak poważnie to w 99% bardzo ale to bardzo pozytywnie przecież to BadBoys ;-) Najważniejsze jest dla nas to , że widzimy ich radość na twarzy i po pokazie rumieńce. Robimy to właśnie dla nich i cieszymy się jak widzimy ich pozytywną reakcję. Więcej można zobaczyć u nas na stronie na filmach i zdjęciach. My zawsze staramy się żeby dziewczyny były zadowolone. Dodatkowo u nas na stronie polecamy różnego rodzaju inne atrakcje zaprzyjaźnionych firm np. hummery , wróżkę , lokale , sklepy z prezentami itp. Zawsze radzimy zrobić sobie dobrą klawe i siąść przy naszej stronie przed organizacja takiej imprezy. Jest tam dosłownie wszystko by zrobić niezapomnianą imprezę. Często kobiety pytały o profesjonalne tancerki które naucza ich tańczyć dla swojego faceta i wtedy założyłem grupę dziewczęcą. Dziewczyny uczą tańca na prywatnych imprezach i są tez idealnym prezentem na wieczór kawalerski.

MB: Najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące zachowanie przyszłej Panny Młodej na takim wieczorze - to?

DO: Hahahaha było tego tak dużo, ale najmilsze dla mnie było to jak jedna Pani Młoda powiedziała na koniec, że od 6 lat marzyła o tym żebym zatańczył dla niej na panieńskim. Okazało się, że była kiedyś na moim pokazie nad morzem i powiedziała wtedy, że znajdzie sobie faceta takiego jak ja i że wtedy na jej panieńskim musze zatańczyć. Co do innych reakcji to dziewczyna zemdlała z wrażenia lub zaczęła tak krzyczeć, że wszyscy myśleli, że nie przestanie przez następne 10 minut, tak się cieszyła gdy mnie zobaczyła.

MB: Jak wygląda taki taniec dla Panny Młodej- proszę uchylić rąbek tajemnicy zawodowej..

DO: To taka oficjalna:
Tancerz wykonuje zmysłowe około 15 minutowe show, które jest dopracowane do perfekcji i sprawi, że ten wieczór pozostanie przez długie lata w pamięci panny młodej, ale też jej koleżanek. Pokaz ten polega na wykonaniu układu choreograficznego połaczonego ze specjalnie dobraną muzyką oraz strojem. Proszę pamiętać, że cały pokaz jest wykonany bardzo kulturalnie zmysłowo i panna młoda jest traktowana jak księżniczka.

Więcej nie zdradzę ale mogę zapienić, że zawsze robimy tak żeby Panna Młoda i jej koleżanki były zachwycone.

MB: Czy lubi Pan swoją pracę?

DO: Tak. Chociaż ostatnio mam inne plany związane też z show biznesem. Ale nie chce zapeszać więc nic nie zdradzę więcej.

MB: Czy gdyby Pan mógł cofnąć czas czy wtedy Pan tez wybrałby drogę tancerza erotycznego?

DO: Oczywiście. Jedno jest pewne zagrałbym w totolotka znając numery z przyszłości.

MB: Dziękuję za wywiad i życzę powodzenia w nowym przedsięwzięciu.

Wywiad przeprowadziła Magda Barska / Portal abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj