Weekendowy kurs dla narzeczonych

Zapraszamy do połączenia wyjazdu wakacyjnego do Żywca z weekendowym kursem dla narzeczonych.

Kurs przygotowuje do sakramentu małżeństwa, prowadzi go kapłan wraz z parą małżeńską. Może w nim wziąć udział najwyżej 14 par. Osób indywidualnych nie przyjmujemy. Istnieje możliwość skorzystania na miejscu z sakramentu pojednania, a w niedzielę przewidziana jest wspólna Msza święta w intencji narzeczonych. Dla par narzeczeńskich z poza terenu Żywca gwarantujemy nocleg i wyżywienie według cennika obowiązującego w domu.

Kurs trwa: sobota (w godz. 9.00 – 18.00) i niedziela (w godz. 9.00 – 14.00).

Koszt to 160 zł za parę (80 zł od osoby). Wliczone są w te koszta obiady w sobotę i niedzielę.

Liczba miejsc ograniczona, o kolejności przyjmowania decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach kursu odbywają się projekcja filmu nt. planowania rodziny, pokazy multimedialne oraz wykłady połączone z interaktywnymi ćwiczeniami. Nadto uczestnicy spożywają dwa obiady (sobota, niedziela), a w przerwach pomiędzy zajęciami mają do dyspozycji kawiarenkę z kawą, herbatą i słodkościami.

Informacji udzielamy i zgłoszenia przyjmujemy pod numerem tel. 033 862 21 49, bądź e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Uwaga! O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń!

Terminy kursów przedmałżeńskich w 2011 roku:

29-30 styczeń - brak wolnych miejsc

19-20 luty - brak wolnych miejsc

12-13 marzec - brak wolnych miejsc

30.04-01 maj - brak wolnych miejsc

04-05 czerwiec - brak wolnych miejsc

10-11 wrzesień

01-02 październik

Zaplanuj wcześniej uczestnictwo w kursie, nie możemy przyjąć więcej par. Pamiętaj - najpierw należy się zgłosić (mail, telefon), uzyskać potwierdzenie wpisania na listę, dopiero później wpłacamy przedpłatę!

W przypadku dużej liczby chętnych i wyczerpania się wolnych miejsc przed wakacjami, najprawdopodobniej odbędą się, jak w roku ubiegłym dodatkowe kursy, niestety nie w weekend, ale w poniedziałek, wtorek i środę, godz. 16.00 - 20.00. Ale o tym będziemy informowali na bieżąco.

więcej informacji na:

źródło: www.fdfe.franciszkanie.pl
zdjęcie: zywiec.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj