Jaki prezent wybrać dla męża na rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu, to idealna data na sprawienie przyjemności ukochanemu. Problemy z wybraniem najbardziej odpowiedniego prezentu ma każdy małżonek i małżonka, jednak istnieją różne rodzaje podarunków.

Nie muszą być materialne (książka, koszula, płyta). Mogą to być prezenty, które będą oryginalne i podniosą poziom adrenaliny (lot balonem czy paralotnią) lub pozwolą się zrelaksować (pobyt w spa) i poszerzą zainteresowania męża (kurs fotografii).

Jak wybrać idealny prezent dla męża na rocznicę ślubu?

Wybór idealnego prezentu dla męża na rocznicę ślubu to trudna kwestia, jednak należy wziąć pod uwagę upodobania i hobby ukochanej osoby. Jeśli mąż jest zapracowany i nie ma dużo wolnego czasu, podarunek powinien pozwolić na zrelaksowanie się i odpoczynek. Z drugiej strony formą prezentu może być karnet na skoki spadochronowe, bądź naukę jazdy na nartach, które podniosą poziom adrenaliny i będą nowym doświadczeniem.

Pomysły na oryginalne prezenty, które zagwarantują przypływ adrenaliny

Jednym z oryginalnych pomysłów na podarunek dla ukochanej osoby jest wykupienie vouchera na skoki spadochronowe. Niezapomniane przeżycie oraz adrenalina, która towarzyszy skokom, odprężą, a zarazem sprawią, że mąż będzie zadowolony. Poza tym, można zdecydować się na wspólne przeżycie powietrznej przygody. Innym rozwiązaniem są: skoki na bungee, lot paralotnią, balonem lub helikopterem. Karnet na strzelnicę to kolejna, ciekawa formy prezentu, która sprawi radość ukochanemu. Jazda luksusowym samochodem (Lamborghini, Subaru, Ferrari) to idealny pomysł na oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża, który jest fanem motoryzacji lub chciałby przejechać się autem, którym nigdy nie jeździł. Innym ciekawym pomysłem jest wykupienie karnetu na lot w tunelu aerodynamicznym.

skok ze spadochronem prezent na rocznicę ślubu

Prezenty na rocznicę ślubu, które pozwolą się zrelaksować

Zapracowanemu mężowi można podarować voucher do spa. Relaksacyjny masaż całego ciała pozwoli się odprężyć i nabrać sił. Oryginalnym pomysłem jest również zabranie ukochanego na degustację whisky lub piw regionalnych. Kurs fotografii w plenerze ucieszy mężczyznę, który chciałby spróbować czegoś nowego bez koniecznego wysiłku. Jeśli małżonkowie chcą razem świętować rocznicę ślubu, mogą razem zapisać się na kurs lub pójść na degustację napojów alkoholowych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2 komentarzy

  • Link do komentarza Ilona środa, 20 maj 2020 15:58 napisane przez Ilona

    a my zdecydowaliśmy się na praktyczny prezent, kupiliśmy irobota, mąż szczęśliwy, bo ja nie marudzę, ja szczęśliwa, bo nie muszę odkurzać ;)

  • Link do komentarza Elizka środa, 22 luty 2017 15:51 napisane przez Elizka

    Prezenty z adrenaliną zawsze przypadają do gustu mojemu mężowi. Czasem wydaje mi się, że jest od tego uzależniony. Mnie też tym kiedyś zaraził. Pamiętam jak pierwszy raz zabrała mnie do leszczyńskiego tunelu aerodynamicznego i wtedy poczułam żyłkę do tego. Teraz co roku na rocznicę planujemy jakieś ekstremalne atrakcje.

Skomentuj