Romantyczny prezent ślubny wart 1000 słów

Podarunki ślubne wymieniane przez Młodą Parę w dniu zawarcia małżeństwa to jedna z tych słodkich i przyjemnych tradycji, które cieszą – w tym ważnym dniu Para nie tylko daruje siebie drugiej osobie, ale i także przygotowuje drobny upominek dla swojego przyszłego małżonka. Aby sprawić, że Twój prezent dla Drugiej Połowy przyniesie radość, nie musisz wydawać na niego fortuny. Niektóre rzeczy są warte więcej niż 1000 słów i nie kosztują ani grosza – propozycje prezentów znajdziecie poniżej.

Papierowa historia Waszej miłości

Pamiętasz zeszyty, w które wklejałaś wycinki z ulubionymi zespołami lub ciuchami? Czas przygotować Wasz wspólny album! Jedyne, czego potrzebujesz, to nowy zeszyt, klej i... wspomnienia. Zacznij od początków Waszej znajomości – wklej do zeszytu Wasze pierwsze wspólne zdjęcie, bilety do kina z pierwszej randki lub pocztówki z miejsc, które wspólnie odwiedziliście – postaraj się stworzyć obrazkową historię Waszej miłości, uzupełniaj ją zabawnymi opisami oraz elementami z Waszych wspólnych chwil, całość zwięcz Waszym ślubnym zaproszeniem, a ostatnią stronę zarezerwuj na Wasze pierwsze ślubne zdjęcie.

Ślubne śniadanie do łóżka

Jeśli jesteście Parą, która mieszka razem i poranek w dniu ślubu spędzacie wspólnie, to rozwiązanie dla Was. Każdy dobrze wie, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, dlatego śniadanie w dniu ślubu musi być obowiązkowym punktem programu, którego nie możecie pominąć. Postaraj się wstać z łóżka tak, aby Twoja druga połowa tego nie zauważyła, udaj się do kuchni, przygotuj pożywne śniadanie dla Waszej dwójki a następnie zaserwuj je na tacy prosto do łóżka :).

"Kocham Cię" na sto sposobów

Każdy z nas potrzebuje czuć się kochany, dlatego zawsze staraj się mówić "kocham", nawet jeśli wydaje Ci się, że Twoja druga połowa o tym wie. Przygotuj listę 100 powodów, dla których kochasz swojego Partnera – wbrew pozorom, to wcale nie takie trudne! :) Wypisz wszystkie te drobne, małe rzeczy, by następnie przejść do najważniejszych "powodów" Twoich uczuć, by następnie wręczyć listę swojemu Małżonkowi już po ślubie.

Poproś o zagranie "Waszej piosenki" podczas wesela

Każda Para ma swoją piosenkę, a nawet kilka utworów, które mają dla nich szczególne, sentymentalne znaczenie. Może być to piosenka, którą usłyszeliście podczas Waszej pierwszej wspólnej randki, być może to właśnie przy TEJ piosence Twój Ukochany po raz pierwszy poprosił Cię do tańca, w końcu – może właśnie przy jej akompaniamencie klęknął przed Tobą i zadał To Najważniejsze Pytanie? Możliwości jest wiele, więc na pewno znajdziesz taki utwór, który ma dla Was szczególną wartość – aby sprawić Twojemu Lubemu przyjemność, poproś wybrany przez Was zespół weselny lub DJ-a o zagranie tego numeru podczas przyjęcia weselnego wraz z odpowiednią dedykacją. To taki mały gest, który sprawi Wam obojgu mnóstwo radości i przypomni chwile z nim związane.

List przy butelce na rocznicę ślubu

Czy może być coś lepszego niż świadomość, że wiążesz się z ukochaną osobą na całe życie, na dobre i złe, w zdrowiu i chorobie oraz to, że będziesz mogła zawsze na nią liczyć? Mając to na uwadze, usiądź wygodnie przy biurku i zastanów się, co chciałabyś powiedzieć swojej Drugiej Połowie w dniu Waszej rocznicy – możesz zaadresować list na Waszą pierwszą wspólną rocznicę, możesz też wybrać nieco bardziej odległą datę, wybór należy do Ciebie. Skreśl kilka zdań, w których zawrzesz wszystkie najważniejsze słowa i emocje, następnie zapieczętuj list i zaadresuj go do swojego przyszłego Męża z odpowiednią datą jego odczytania. Aby prezent był nieco przyjemniejszy, możesz "doręczyć" go wraz ze skrzyneczką z Waszym ulubionym alkoholem – wybór należy do Ciebie.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj