4 rzeczy, które lepiej pozostawić w rękach profesjonalistów w dniu ślubu

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, dlatego eksperymenty lepiej zostawić na mniej podniosłe sytuacje. Fakt, że świadek Pana Młodego ma tysiące obserwatorów na Instagramie nie znaczy, że poradzi sobie z udokumentowaniem Waszego ślubu i wesela na zdjęciach, podobnie – jeśli czujesz, że Twój codzienny makijaż wychodzi Ci całkiem nieźle i pomyślałaś, że w dzień ślubu sama się świetnie wymalujesz, lepiej szybko to przemyśl. Mamy dla Was spis rzeczy, które powinniście powierzyć w ręce specjalistów w dniu Waszego ślubu.

Zdjęcie - Black Tree Studio

Kwiatowe dekoracje ślubne

Kwiaty rosną jak na drożdżach pod Twoją opieką, a wszystkie sąsiadki zazdroszczą Ci Twojego ogrodu? To bardzo fajnie, jednak przygotowanie dekoracji kwiatowych na ślub i wesele to nie taka prosta sprawa jak przygotowanie wiązanki na imieniny cioci. Musisz pamiętać także o tym, że takie dekoracje muszą być przygotowane nie wcześniej niż dzień przed dniem Twojego wesela. W tym czasie zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi będziecie mieli mnóstwo spraw na głowie, więc zapomnij o paru godzinach na przygotowanie dekoracji – zwyczajnie, nie zdążyłabyś, dlatego pozostaw kwiatowe aranżacje w rękach sprawdzonej florystki.

Wypieki weselne i tort ślubny

Uwielbiasz eksperymenty, a Twoje muffinki i ciasto czekoladowe są rodzinną legendą, więc sądzisz, że poradzisz sobie z upieczeniem tortu i słodkości dla, powiedzmy – 150 osób? Kochana, pomyśl jeszcze raz, przygotowanie ciast pochłania mnóstwo czasu, którego Ty w dniach poprzedzających Twoje zamążpójście mieć na pewno nie będziesz. Dodatkowo, stworzenie kilkupiętrowego tortu wymaga nie lada umiejętności, do tego potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, który utrzyma całą konstrukcję w stanie nienaruszonym, dlatego zaufaj nam i zatrudnij profesjonalistę, a nie pożałujesz.

Fryzura ślubna

Na co dzień świetnie radzisz sobie z okiełznaniem swojej fryzury, a koleżanki komplementują Twoje uczesanie, dlatego rozważasz wykonanie fryzury ślubnej samodzielnie. Dlaczego to zły pomysł? W dniu ślubu będziesz nieco roztargniona i zestresowana, a przecież fryzura ślubna wymaga dopracowania i precyzji, której w tym dniu może Ci zwyczajnie brakować. Rozważ zatrudnienie do tego zadania dobrej stylistki fryzur, która stworzy dla Ciebie fryzurę odporną na wielogodzinne tańce, a z której będziesz bardzo zadowolona.

Fotografia ślubna

Jak już wcześniej wspomniałyśmy – to, że Wasz znajomy ma mnóstwo followersów na Instagramie, a jego zdjęcia zbierają same dobre komentarze nie znaczy, że będzie w stanie stworzyć reportaż z Waszego ślubu i wesela, o sesji plenerowej nie wspominając. Nie oszczędzajcie na pamiątkach, które będą Wam towarzyszyć całe Wasze dorosłe życie - pomyślcie, jak przyjemnie będzie wrócić do zdjęć z dnia Waszego ślubu w Waszą 20 rocznicę? Popytajcie wśród znajomych, kogo mogą Wam polecić i wybierzcie takiego fotografa, którego styl zdjęć najbardziej Wam odpowiada.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2 komentarzy

  • Link do komentarza Redakcja abcslubu poniedziałek, 22 sierpień 2016 08:24 napisane przez Redakcja abcslubu

    Pawle, dziękujemy za zwrócenie uwagi :) już poprawiliśmy błąd :)

  • Link do komentarza Fotograf Paweł środa, 17 sierpień 2016 14:19 napisane przez Fotograf Paweł

    A czym się różni fotografia ślubna od weselnej?

Skomentuj