Pan Młody też ma ręce, czyli 11 zadań, które możesz powierzyć swojemu Narzeczonemu

Przygotowania do ślubu i wesela mogą być bardzo stresujące, szczególnie kiedy Panna Młoda chce zająć się wszystkim sama. Dlaczego jednak nie powierzyć kilku zadań Panu Młodemu? Wykorzystaj go! A jak? Sprawdź!

Pan Młody ma też ręcęZdjęcie - Zebra Design

1. Czym do ślubu?

Mężczyźni kochają samochody - dlaczego odbierać im przyjemność wyboru modelu, jakim pojadą do ślubu? Jeśli jednak obawiasz się, że po wyjściu z kościoła twój "już-mąż" każe Ci wskoczyć na Choppera, wyślij z nim dla pewności kumpla ;).

2. World Wide Web na pomoc

Witryna internetowa to świetne miejsce na zapoznanie gości z planem uroczystości, udostępnieniem listy prezentów, czy innych przydatnych informacji, pozwól ukochanemu się wykazać!

3. Jego znajomi i rodzina na jego głowie

Nawet jeśli jesteście ze sobą kilka lat i masz całkiem dobre pojęcie o jego znajomych, to on wie lepiej, kto z kim się najlepiej dogaduje, która część rodziny woli spokojniejsze towarzystwo, a która imprezuje do rana. Jeśli w trakcie wesela ktokolwiek będzie narzekał na sposób usadzenia, wskażesz palcem na swojego ukochanego ;)

4. Atrakcje dla gości weselnych

Jeśli planujecie wesele w atrakcyjnym turystycznie miejscu, pozwól Panu Młodemu zaplanować zwiedzanie. Mężczyźni lubią uczestniczyć w planowaniu ciekawych punktów wesela, dlaczego nie pozwolić mu się wykazać?

5. Słodkości na obiad przedślubny

W sytuacji, gdy organizujecie przyjęcie przedślubne, oddeleguj swojego narzeczonego do zaplanowania słodkości. Torcik w kształcie hamburgera lub muffiny przypominające hot-dogi mogą nie być zbyt gustownym rozwiązaniem (ale na pewno bardzo smacznym!) :)

6. Prezenty dla rodziców

Zwykle pary wybierają prezenty razem, jednak dlaczego nie zostawić tego w gestii Pana Młodego? Kreatywne, męskie podejście do podarków może przynieść zaskakujące rezultaty.

7. Frak czy garnitur?

Jeśli obawiasz się, że dając mu wolną rękę, zastaniesz swojego mężczyznę przy ołtarzu w ulubionym t-shircie i podartych jeansach, koniecznie towarzysz mu podczas jego zakupów, jednak jeśli wierzysz w jego dobry gust, zdaj się na niego.

8. Teściowa pod kontrolą

Twoja przyszła teściowa może być nieco zbyt podekscytowana wizją oddania swojego ukochanego synka tobie oraz pozwolić sobie na zbyt dużą ingerencję w planowanie uroczystości - to się zdarza. Aby uniknąć niepotrzebnych nerwów, pozwól narzeczonemu na opanowanie sytuacji, na pewno nie chcesz zaczynać swojego małżeństwa od kłótni z teściową ;).

9. Przy barowej ladzie

Marka alkoholu serwowanego na waszym weselu niekoniecznie cię interesuje, ale może mieć duże znaczenie dla twojej drugiej połowy. Pozwól Panu Młodemu zająć się budżetem alkoholowym oraz wyborem serwowanych gatunków.

10. Dyskoteka czy biesiada?

Na pewno znacie swoje preferencje muzyczne, zatem tę część organizacyjną możesz pozostawić narzeczonemu. Wyszukanie DJ-ów lub zespołów muzycznych nie powinno sprawić mu problemu, a ostateczną decyzję i tak podejmiecie razem.

11. Negocjacje na szczycie

To potwierdzone naukowo, że kobiety mają lepsze zdolności negocjatorskie, jednak nie przekreślaj swojego ukochanego tak od razu. Pozwól mu zająć się częścią negocjacji - Pan Młody poćwiczy swoje umiejętności komunikacyjne, a jeśli wszystko pójdzie dobrze - może trochę zaoszczędzicie?

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj