Kolory przewodnie na Twój ślub i wesele - poradnik ślubny cz.1

Jaki kolor przewodni wybrać na ślub i wesele? Czy bukiet ślubny ma być w kolorze fuksji czy czerwonych róż? Czy białe buty do ślubu czy fioletowe?

No tak - pytań cała  masa, podpowiedzi jeszcze więcej, a wybór koloru przewodniego na ślub i wesele okazuje się być najtrudniejszą decyzją życia.
Może niekoniecznie - sprawdźcie nasze inspiracje i zabawę kolorami.

Biały kolor na ślub i wesele

Tradycja i klasyka gatunku to biała suknia ślubna, biały bukiet ślubny i białe buty ślubne. Pure white lub total white - tak nazywany przez wielkich kreatorów mody i stylu.
Biały kolor na ślubie - to prosta i szlachetna forma dekoracji. To też, często z połączeniem pereł i kryształków, opcja dekoracji ślubnych w stylu glamour.
Biały kocha towarzystwo, ale solo też spełnia się jako frontman.

Biały na weselu

Biały na stołach, biały bukiet ślubny - polecam, i dla tradycjonalistek, i dla tych Panien Młodych, które kochają minimalizm i nowoczesność. Biały na ślubie to też sprawdzian dla florystów- gramy tu tylko formą i kształtem.

biały bukiet ślubny, bukiet ślubny z orchideiBukiet - Flore Design
Fotograf - Monika Liber
biały bukiet ślubnyBukiet - Julia Szymczuk, Tajemniczy Ogród, Warszawa
Fotograf - Anna Cupczyńska

Ecru na ślub i wesel

Lubiany przez Panny Młode, owszem. Mający wiele odcieni i możliwości. Sukna ślubna ecru ma tyle samo zwolenniczek, co jej biała siostra. Ecru świetnie sprawdza się w tematyce vintage i wszelkich mieszankach z drewnem. Bukiet ślubny ecru? Tak, choć na niego trzeba uważać by urody dodawał, a nie odejmował.

koronkowe zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne vintagepapierowe dekoracje ślubne, papierowe kwiaty

rózowy tort na wesele winietki vintage

Papierowe dekoracje i poligrafia - Paper Flower Art
Tort - tortownia.pl
Zdjęcia - jakMotyle.pl

Róż na ślubie i już!

Od lat około 70% Pań Młodych kocha się w różach. Wybierają różowe dekoracje ślubne, różowy bukiet ślubny i różowe zaproszenia i dodatki. Róż w zależności od formy przybiera różne formy. Dla nas ten świeży, lekko blady lub "brudnawy" jest nieco bardziej szlachetny niż ten który kochają lalki Barbie.

różowa suknia ślubna;krótka suknia ślubna, różowy krawat na ślub
różowy krawat na ślub, butonierka z orchidei
różowy tort weselny, różowy tort z koronką bukiet ślubny torebka
różowa suknia ślubna;krótka suknia ślubna, różowy krawat na ślub różowy bukiet ślubny; bukiet ślubny vintage

Różowe sukienki - Pronuptia Paris; Evita
Tort - Cukiernia Cieplak
Zdjęcia - Weselni Paparazzi

Fuksja na ślubie i weselu

Wdarła się na salony ślubne chwilę temu i nie można jej przegonić. I super! Bukiet ślubny w kolorze fuksji, czy też dodatki i kwiaty na stół są piękne, wyraźne i energetyczne. Fuksja pięknie wygląda solo, ale też daje się łaskawie łączyć z innymi kolorami delikatnie wtedy spuszczając z tonu. Dla kogo fuksja na ślubie? Dla temperamentnych Pań Młodych, lubiących mocne i żywe kolory.

bukiet ślubny fuksja, bukiet ślubny z tulipanów i goździkówBukiet ślubny - Retroflexus
Zdjęcie - Światłoczuli
słodki stół fuksjaZdjęcie - jakMotyle.pl

Fiolet na ślubie i weselu

Fioletem pachnie, prawda? To bez - moi drodzy. Fiolet na ślubie to bardzo często bez, ale też piękne storczyki. Fioletowe buty ślubne - tak! Fioletowy bukiet ślubny - owszem ! Fioletowe dekoracje - tak, ale czy na pewno w klasycznym fiolecie? Wolimy nieco złamane formy, lekko brudnawe i bardziej vintage - a Wy?

Zdjęcie - Katarzyna Zydrońfioletowy bukiet ślubny, bukiet ślubny z hortensjiBukiet ślubny z hortensji - Paper Flower Art
Fotograf - jakMotyle.pl
fioletowe zaproszenia ślubneZaproszenie ślubne - Paper Flower Art fioletowe kompozycje ślubne na stółDekoracje na stół weselny - Retroflexus

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Skomentuj