Degustacja wina - oryginalny prezent ślubny

Wszyscy lubimy dostawać prezenty. Baaardzo lubimy otrzymywać prezenty dopasowane do naszych potrzeb i zainteresowań. Jednak już dawanie prezentów nie jest wcale łatwe. Wymyślenie i przygotowanie podarunku, który sprawi komuś radość, wymaga wysiłku, zaangażowania, znajomości drugiej osoby oraz jej potrzeb.

prezent slubny, degustacja win na slubie, wesele wino

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu Młodej Pary, a także ich gości. Z tej okazji wręczamy nowożeńcom prezenty, które chcielibyśmy, aby były tak wyjątkowe, jak ten dzień. Lista propozycji prezentów z okazji ślubu jest długa. Znajdują się na niej rzeczy praktyczne i bardziej osobiste, takie, które proponują nowożeńcy i takie, które wybieramy sami.  Czasami jednak wszystkie pomysły wydają nam się nietrafione, nieodpowiednie, nieprzydatne. Co zrobić w sytuacji, kiedy mamy wrażenie, że przyszli małżonkowie wszystko już mają?
Doskonałym i oryginalnym pomysłem będzie podarowanie im wydarzenia obfitującego w smaki, zapachy i emocje, podczas którego zdobędą również kilka przydatnych i ciekawych informacji. Takim wydarzeniem będzie profesjonalnie przygotowana degustacja win!  Ten wyjątkowy wieczór możemy przygotować tylko z myślą o parze nowożeńców, jak również dla szerszego grona osób. Degustacja może przybrać dowolną formę w zależności od potrzeb, założeń finansowych i panującej atmosfery. Program ustalany jest indywidualnie z naszym specjalistą, z uwzględnieniem wszelkich Państwa sugestii.

Taki prezent z pewnością na długo zapadnie w pamięci nowożeńców i będzie miło wspominany przez długie lata. Jest tylko jeden warunek: Młoda Para musi lubić wino :).

prezent slubny, degustacja win na slubie, wesele wino

Tekst i zdjęcia: Piwnica smaków, Aneta Soczewka
www.piwnicasmakow.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj