Jak kupić suknię ślubną w dobie pandemii?

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie oraz podejście do zakupów. Większość z nich robimy teraz przez Internet, w związku z lockdownami galerie handlowe co jakiś czas są zamykane. Jednak wybór tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej ciężko wyobrazić sobie przez Internet. Na szczęście, Salony Sukien Ślubnych nie znajdujące się w sklepach wielkopowierzchniowych są otwarte dla Panien Młodych, jednak również w nich obowiązują obostrzenia, do kórych każda z Panien Młodych powinna się dostosować. Nim wybierzesz się na przymiarki w salonach mody ślubnej, sprawdź 5 zasad, którymi warto się kierować podczas przygotowań do wizyty w salonie oraz w trakcie niej.

suknia ślubna Suknie Janiny Kobier panna młoda trendy ślubne 2021 moda ślubna 2021Suknia ślubna - Suknie Janiny Kobier
Zdjęcie - Jagoda Owczarek Fotografia

Umów się na wizytę do wybranych salonów ślubnych

Zadzwoń wcześniej do wybranego salonu lub umów wizytę on-line. Do większości salonów należy umówić wizytę wcześniej i ma to związek się to z obostrzeniami i ilością osób w Salonie ale nie tylko - aby konsultanci mogli poświęcić ci wystarczający czas, lepiej umówić się na konkretną godzinę, aby ze spokojem móc zmierzyć wybrane modele sukni bez pośpiechu.

Sprawdź, ile osób towarzyszących możesz ze sobą zabrać na poszukiwania tej jedynej sukni ślubnej

Jest to uzależnione od obowiązujących w danym momencie obostrzeń w Polsce, dlatego warto to sprawdzić jeszcze przed wizytą w salonie. Czasami tydzień po umówieniu wizyty, może się okazać, że wytyczne pozwolą na zabranie więcej niż 1 osoby towarzyszącej ze sobą.

Robienie zdjęć w salonie ślubnym

W związku z panującymi limitami, warto wybrać salon, w którym można robić zdjęcia, kręcić filmy, czy łączyć się ze swoimi bliskimi on-line. To na pewno ułatwi podjęcie decyzji, a osoby które przez limity nie miały możliwości uczestniczenia w przymiarkach, będą mogły towarzyszyć wirtualnie podczas nich.

suknia ślubna Suknie Janiny Kobier panna młoda trendy ślubne 2021 moda ślubna 2021Suknia ślubna - Suknie Janiny Kobier
Zdjęcie - Jagoda Owczarek Fotografia

 

Pamiętaj o zabraniu maseczki na przymiarki

Najlepszym rozwiązaniem podczas przymiarek sukni ślubnych w dobie pandemii, jest zabranie ze sobą maseczki ochronnej w jasnym kolorze, żeby nie kontrastowała zbyt mocno z suknią ślubną.

Nastaw się pozytywnie!

Pomimo panujących restrykcji, wizyta w salonie ma być przyjemna i pełna emocji - w końcu wybierasz suknię ślubną swoich marzeń! Konsultantki w salonie na pewno dołożą wszelkich starań, żebyś czuła się komfortowo i bezpiecznie.

 

Materiał przygotowany przez: Suknie ślubne Janina Kobier,
www.sukniejaniny.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj